Yuzvendra Chahal کاپیتان IPL مورد علاقه خود را انتخاب می کند. این Virat Kohli یا Rohit Sharma نیست

یوزوندرا چاهال سانجو سامسون را به عنوان کاپیتان مورد علاقه خود در IPL انتخاب کرده است.© BCCI/IPL

یوزوندرا چاهال، ستاره هندی و اسپینر پا راجستان رویالز، سانجو سامسون را به عنوان کاپیتان IPL مورد علاقه خود انتخاب کرده است. او افزود که کاپیتان RR به او این آزادی را داده است که سهمیه چهار اور خود را آزادانه به دست آورد. جالب است بدانید که چاهال در مسابقات T20 نیز با کاپیتانی ویرات کهلی و روهیت شارما بازی کرده است. چاهال اولین بازی خود در IPL را در سال 2013 انجام داد و برای هندزان بمبئی تحت کاپیتانی روهیت بازی کرد، قبل از اینکه فصل بعد تحت رهبری ویرات بخشی از یازدهم رویال چلنجرز بنگلور شود.

در مزایده بزرگ IPL 2022، چهال توسط RR به قیمت 6.5 کرور خریداری شد. چاهال در اولین فصل خود برای فرنچایز جدید، کلاه بنفش را با 27 ویکت در 17 بازی تحت کاپیتانی سامسون به نام خود ثبت کرد.

در حالی که سامسون را به عنوان رهبر مورد علاقه خود در IPL معرفی می کرد، چاهال کاپیتانی این بازیکن را با رهبر افسانه ای ام اس ثونی مقایسه کرد.

“در IPL، سانجو سامسون قطعا مورد علاقه من است. من احساس می کنم که او به معنای واقعی کلمه شبیه به ماهی بای است، او بسیار آرام و خونسرد است. 10 درصد یا هر رشد دیگری که من در سال گذشته به عنوان یک توپ گیر داشتم. چاهال در مصاحبه ای به Humans of Bombay گفت، همه به خاطر سانجو است.

او افزود: “فکر می‌کنم، هر سه کاپیتانی که زیر نظر آنها بازی کرده‌ام، آزادی مورد نیاز یک بولر را به دست آورده‌ام، چه ماهی بهی، چه ویرات کوهلی یا روهیت شارما. بنابراین بله، این تنها چیزی است که به دست آورده‌ام.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله