Yuzvendra Chahal می گوید: AUS v IND ، 1st T20I: می دانم که 10-15 دقیقه قبل از این دومین نوبت بازی خواهم کرد

استرالیا در مقابل هند ، اول T20I: می دانم که من 10-15 دقیقه قبل از دومین نوبت بازی خواهم کرد ، می گوید یوزوندرا چاهال

استرالیا در مقابل هند: یوزوندرا چاهال با توپی که توپ را در دست داشت به مرحله استراحت برخاست.© خبرگزاری فرانسه


یوزوندرا چاهل ، چرخنده هند ، که در اولین T20I مقابل استرالیا جایگزین راویندرا جیدجا به عنوان جانشین ضربه مغزی شد ، اظهار داشت که او 10-15 دقیقه قبل از وقت دوم به او اطلاع داده شد که بقیه بازی را انجام خواهد داد. چاهال بعد از ضربه جادجا در کلاه ایمنی در آخرین بازه زمانی هندوستان ، در نوبت دوم وارد زمین شد و تیم پزشکی BCCI تصمیم گرفت بازیکن را ارزیابی کند قبل از اینکه به او اجازه دهد تا مراحل را ادامه دهد. چرخنده پا گفت که از نظر ذهنی آماده است تا در هنگام تماشای خنده از راه خم شدن آدام زامپا ، از این فرصت استفاده کند و می خواست این کار را برای هند تکرار کند.

اخبار

“من بازی های زیادی انجام داده ام و از نظر ذهنی تناسب اندام خوبی داشتم. 10-15 دقیقه قبل از شروع کار ، فهمیدم که بازی خواهم کرد. راهی که Zampa متلاشی شد ، من نیز سعی کردم همان کار را انجام دهم. کمی سخت تر بود چاهال بعد از مسابقه گفت: “در اولین فرصت بازی گل بزنم. 150-160 نمره خوبی در این ویکت است. من طبق برنامه های خودم خم شدم.”

یک عملکرد همه جانبه از هند باعث شد آنها در اولین مسابقه T20I یک پیروزی 11 درصدی را ثبت کنند و در این سری 3 بازی 1-0 برتری کسب کنند.

اگر KL Rahul (51) و Ravindra Jadeja (بدون شکست 44 توپ از 23 توپ) هند را به یک امتیاز قابل احترام 161/7 در 20 بازی خود هدایت کردند ، Chahal با توپ در دست طوفان مرحله را پشت سر گذاشت و با ارقام برنده مسابقه 25/3 . این نمایش درخشان را از اولین T T Natarajan فراموش نکنید زیرا او سه ویکت را برای 30 اجرا از چهار بازی خود انتخاب کرد.

تبلیغ شده

Chahal درخشان توسط Natarajan پشتیبانی شد زیرا اولی جنبش را تغییر داد ، علی رغم اینکه در بازی XI نام اصلی ذکر نشده بود. چاهال به دلیل عملکرد فوق العاده خود با توپ ، به عنوان بازیکن مسابقه معرفی شد.

دومین T20I بین دو تیم روز یکشنبه در Cricket Ground سیدنی برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله