Yuvraj Singh عکس بازگردانده شده با Arjun Tendulkar و زیرنویس بی پروا برای Sachin. به عکس مراجعه کنید

Yuvraj Singh عکس بازگردانده شده با Arjun Tendulkar و زیرنویس بی پروا برای Sachin.  به عکس مراجعه کنید

ساچین تندولکار و یوراژ سینگ جوک های زیادی را به هزینه یکدیگر در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند.© ساچین تندولکار / توییتر


یووراج سینگ یک عکس بازگشت با پسر هم تیمی سابق خود هند ، ساجین تندولکار ، آرجون ، با یک عنوان عجیب و غریب ارسال کرد: “Junior Tendulkar از بهترین ها یاد می گیرد.” در تصویر ، آرجون ، که در گذشته به تور بسیاری از تیم های بین المللی خم شده است ، با یووراژ دیده می شود و هر دو بازیکن در لباس تمرین خود هستند. همچنین یووراج در حالی که خفاش در دست دارد دیده می شود و به نظر می رسد تصویر مربوط به روزهای هند یوروج باشد. آرجون که به تازگی 21 ساله شده است ، برای هند کریکت زیر 19 سال بازی کرده و برای اولین بار در سال 2018 وارد ترکیب شده است.

اخبار
u135p6ko

یووراج سینگ در کنار ارجون تندولکار ، که “از بهترین ها می آموزد”

Yuvraj ، که در سال 2019 از همه کریکت بازنشسته شد ، در شبکه های اجتماعی فعال بوده و چنین تصاویری را از روزهای بازی خود نیز منتشر کرده است.

یووراج حرفه ای بین المللی تقریباً 17 ساله را با 8701 دویدن از 204 بین المللی یک روزه ، 1900 دویدن از 40 تست و 1177 دویدن از 58 توست 20 بین المللی را به پایان رساند.

یووراج با پدر ارجون ، ساچین ، از سال 2000 ، زمانی که یووراج برای هند بازی کرد ، تا زمان بازنشستگی ساچین در سال 2013 بازی کرد.

ساچین تندولکار یک حرفه 25 ساله درخشان را به عنوان بالاترین گلزن در آزمونها و ODI به پایان رساند.

وی 15921 دویدن از 200 تست و 18426 دویدن از 463 ODI را به دست آورد. وی در حالی که بیشترین قرن را در تست ها (51) و ODI ها (49) به ثمر رسانده است ، به صدها رکورد جهانی رسید.

تبلیغ شده

یووراج و ساچین در جام جهانی مردان 2003 بازی کردند ، جایی که هند در فینال مغلوب استرالیا شد و در جام جهانی 2011 در خانه که هند دومین عنوان قهرمانی خود را در جام جهانی بدست آورد.

ساچین تندولکار یکی از مربیان سرخپوستان بمبئی ، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر هند است که قصد دارد پنجمین عنوان خود را هنگام پیروزی در پایتخت های دهلی در 10 نوامبر کسب کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله