Yuvraj Singh آخرین روز ساچین تندولکار در کریکت بین المللی را به یاد می آورد

ساچین تندولکار با هند قهرمان جام جهانی ODI 2011 شد© توییتر


یووراج سینگ ، کریکت سوار اسبق هند ، روز سه شنبه آخرین روز ساچین تندولکار در مسابقات کریکت بین المللی را به یاد آورد و گفت که بتسمن افسانه ای هرگز از قلب او بازنشسته نخواهد شد. در 16 نوامبر 2013 ، تندولکار ، معروف به “استاد بلستر” ، به کریکت بین المللی پیشنهاد داد. فعالیت وی بیش از دو دهه طول کشید. وی پس از دویستمین مسابقه تست خود مقابل وست هند در زمین خانگی خود در بمبئی از همه نوع کریکت بازنشسته شد. در ویدئویی که در توییتر منتشر شد ، تندولکار گفت که او همیشه قدردان چنین هدیه ای فوق العاده خواهد بود (طبل استیل) و از طرف ویندیز برای محبت و احترام تشکر کرد. در پاسخ به آن ویدئو ، یووراج گفت که “روز نمادین” هرگز فراموش نخواهد شد و از تندولکار به عنوان بزرگترین بازیکن در تمام دورانها استقبال کرد.

اخبار

یووراج در پاسخ به Tendulkar در توییتر خود نوشت: “این روز نمادین هرگز فراموش نخواهد شد! شما ممکن است در زمین بازی بازنشسته شده باشید اما هرگز از بزرگترین استاد منفجر کننده زمان بازنشسته نخواهید شد.”

در آخرین تست خود ، تندولکار 74 دوش کسب کرد. او توسط نارسینگ دئونارین ، چرخنده ، که او را به دست دارن سامی گرفتار کرد ، به غرفه بازگردانده شد.

پس از مسابقه ، تندولکار در Wankhede سخنرانی کرد و طرفداران کریکت را در سراسر کره زمین کمی چشم اشک آور کرد.

تبلیغ شده

در 37 سالگی ، تندولکار آخرین بازی خود را در جام جهانی انجام داد. مردان آبی پوش در فینال دوره 2011 با 6 ویکت در خانه سریلانکا را شکست دادند. این باعث شد Tendulkar برای اولین بار به عضوی از تیم برنده جام جهانی تبدیل شود.

او بهترین گلزن دونده هند و در کل دوم مسابقات بود. او در سال 2012 از قالب 50 بیش از حد بازنشسته شده بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله