“Yet To Learn Yorker”: محمد شامی تصویری را با پریتی زینتا به اشتراک می گذارد. کپشن را از دست ندهید

محمد شامی تصویری را با پریتی زینتا، مالک PBKS به اشتراک گذاشت.© توییتر

عکسی از گجرات تایتانز و پیسر هند، محمد شامی، با مالک مشترک پنجاب کینگز، پریتی زینتا، در رسانه های اجتماعی دست به دست می شود. این عکس پس از مسابقه بین GT و PBKS در استادیوم IS Bindra در موهالی در 13 آوریل کلیک شد. شامی که سه فصل با پنجاب 2019-2021 بازی کرد، در توییتر خود نیز این تصویر ویروسی را در روز شنبه به اشتراک گذاشت. . شامی با مجموعه ای از ایموجی ها نوشت: “فعال کردن دوباره خاطرات قدیمی. Yorker Seekhna Abhi Baki Hai.”

در صحبت از این مسابقه، شوبمن گیل در یک برد شش ویکت برای پیروزی مدافع عنوان قهرمانی IPL GT بر PBKS بازی کرد.

گجرات به رهبری هاردیک پاندیا در حال حرکت به سمت پیروزی بود تا اینکه سام کوران، بازیکن همه جانبه انگلیس، گیل را در آخرین اوور تعقیب و گریز با نتیجه 67 حذف کرد تا امیدها برای پنجاب افزایش یابد.

پنجاب، که کاپیتان آن شیخار داوان، بازکننده سابق هند بود، تنها پس از ضربه زدن توسط حریفان خود توانست امتیاز 153-8 را به ثمر برساند.

کوران، گران‌ترین بازیکن تاریخ تورنمنت با 2.23 میلیون دلار، سعی کرد از 7 اور آخر دفاع کند، اما راهول تواتیا توپ ماقبل آخر را برای 4 ضربه زد و بازی را برد.

پیش از این، هیچ یک از باتترهای پنجاب نتوانستند استارت های آهسته و خش دار خود را به امتیازی بزرگتر تبدیل کنند زیرا با عملکرد بسیار منظم بولینگ GT روبرو شدند.

(با ورودی های AFP)

موضوعات ذکر شده در این مقاله