WWE: Undertaker Epic Final Farewell at Survivor Series


Undertaker روز یکشنبه پرده های یک حرفه 30 ساله بسیار تزئین شده در WWE’s Survivor را پایین آورد. Undertaker با اولین حضور خود در Survivor Series ، برای اولین بار “Final Fare خداحافظی” به رینگ رفت ، و چند نفر از همرزمان او برای ادای احترام به کشتی گیر افسانه ای بیرون آمدند. “آندرتیکر در” ThunderDome.

اخبار

Undertaker در ماه ژوئن بازنشستگی خود را اعلام کرده بود و این موضوع را اعلام کرد که او نمی خواهد در مسابقه دیگری شرکت کند.

پس از مسابقه رومن رینز در برابر درو مکینتایر در Survivor Series ، رژه افسانه های WWE برای جشن حرفه ای Undertaker به حلقه ها آمد.

شین مک ماهون ، نمایش بزرگ ، جی بی ال ، جف هاردی ، میک فولی ، پدرخوانده ، The Godwins ، ساویو وگا ، ریکیشی ، کوین نش ، بوکر تی ، شاون مایکلز ، ریک فلیر ، تریپل اچ و کین همه به رینگ رفتند ، قبل از پخش مونتاژ ویدیویی ، جشن حرفه ای او.

در حالی که با برخی از ستاره های حلقه در مورد Undertaker مصاحبه شده بود ، باتیستا ، جان سینا و استون کلد استیو آستین برای صحبت در مورد میراث این کشتی گیر برجسته پیوستند.

رئیس WWE ، وینس مک ماهون نیز قبل از آوردن وی به رینگ ، از The Undertaker ادای احترام کرد.

تبلیغ شده

Undertaker ، که نام اصلی او مارک کالوی است ، پس از ورود به کلاه خود و ضربه زدن به موضع امضای خود ، ورود خود را آغاز کرد و یک سخنرانی کوچک انجام داد ، در حالی که هولوگرام پاول بیر در مقابل او ظاهر شد.

در حالی که صدای امضای گونگ به صدا در آمد سر خود را پایین انداخت. Undertaker با روشن شدن چراغ ها بلند شد ، حرکات موتوری گلو را انجام داد و از رمپ عقب رفت.

مسابقه آخر او برابر AJ Styles در رسلمنیا 36 در یک “مسابقه Boneyard” بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله