Wriddhiman Saha رنج کشیدن همسترینگ ، مشکوک برای سری تست های استرالیا

Wriddhiman Saha رنج کشیدن همسترینگ ، مشکوک برای سری تست های استرالیا

وردیمان سها در جریان بازی مرحله گروهی SRH مقابل دهلیز پایتخت از ناحیه همسترینگ مصدوم شد.© BCCI / IPL


حماسه ویکتینان سها ، جاروبرقی ، خفاشدار ویدیمان ساها ، در مورد جراحات ناشی از پارگی همسترینگ تشخیص داده شد که مطمئناً سوالاتی در مورد در دسترس بودن وی برای تور آتی استرالیا ایجاد می کند. اکنون با توجه به اینکه گزارش های پزشکی فیزیوتراپی نیتین پاتل به دلیل دیدگاه های واگرا از حق امتیاز IPL دیرتر تحت اسکنر قرار گرفته است ، به این بستگی دارد که ماندارین های BCCI چه تماس بگیرند. سها در حالی که در بازی برگشت IPL در مقابل پایتخت های دهلی نبرد می کرد ، کشاله ران خود را کشیده بود اما سپس در بازی دور چهاردهم و آخر با سرخپوستان بمبئی بازی کرد که در آن هنگام جنگ با گوزنهای قبلی باید اشک برداشته باشد.

اخبار

دیوید وارنر ، کاپیتان SRH ، در حین بازی قبل از مسابقه مقدماتی 2 روز یکشنبه مقابل پایتخت های دهلی ، صدمه را دید و گفت: “Wrididdan Saha پارگی همسترینگ دارد.”

با این حال ، میزان پارگی هنوز مشخص نیست.

این قابل درک است که اگر سها دچار پارگی درجه 1 شود ، که به طور معمول چهار هفته استراحت و توان بخشی طول می کشد ، پس او با اولین آزمایش از 17 دسامبر سوار پرواز به استرالیا می شود.

در صورت داشتن پارگی درجه 2 ، سوار پرواز استرالیا نخواهد شد زیرا برای بهبودی به حداقل دو ماه زمان نیاز دارد.

با این حال ، هند با داشتن دو حامی ویکت در حال حاضر (ریشاب پانت و سانجو سامسون) ، ممکن است هند به دنبال لکنت دیگری نباشد.

تبلیغ شده

هند به منظور تسکین دادن به چالش های خود ، Pant را در شرایط خارج از کشور و Saha را در شرایط خانه که یک نگهبان بهتر به یک ضرورت تبدیل می شود ترجیح می دهند.

در زمان تصدی MSK پراساد به عنوان گزینه اصلی ، Andhra lad Kona Bharat بعنوان گزینه سوم توپ قرمز پشت Pant و Saha در نظر گرفته شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله