WPL در فوریه با فرمت پنجره بزرگتر، خانه و خارج از خانه برگزار می شود: گزارش

یک منبع در هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) روز جمعه اعلام کرد، لیگ برتر بانوان از نسخه بعدی به بعد با یک پنجره بزرگتر، به احتمال زیاد در ماه فوریه، در قالب خانه خارج از خانه برگزار خواهد شد. دوره افتتاحیه این مسابقات از 4 تا 26 مارس در دو مکان در بمبئی برگزار شد. در اوایل این ماه، آرون دهمال، رئیس IPL به PTI گفته بود که WPL برای سه فصل آینده یک تورنمنت پنج تیمی باقی خواهد ماند و در فرمت خانگی و خارج از خانه برگزار خواهد شد زیرا “برای ایجاد پایگاه هواداران مهم است”.

با این حال، منبع BCCI گفت که بردن لیگ به شهرهای سطح 2 مانند ایندور، که امتیاز WPL به نام خود ندارد، دشوار است.

این منبع افزود که بحث های جاری همچنین شامل به تعویق انداختن WPL به اواخر سال، در حوالی دیوالی است، اما هیچ چیز نهایی نشده است.

محل برگزاری جام جهانی هند و پاکستان و جام ملت های آسیا همچنان مورد بحث قرار می گیرد

این منبع افزود که BCCI منتظر دستورات دولت هند در مورد شرکت آنها در جام ملت های آسیا 2023 و همچنین در مورد بازی های پاکستان در هند در طول جام جهانی خواهد بود و گفت که همه اعضا در حال حاضر در حال گفتگو در مورد این موضوع هستند و تماس نهایی انجام خواهد شد. پس از آن ساخته شود.

پیش از این توسط PTI گزارش شده بود که پاکستان به احتمال زیاد بخش عمده ای از مسابقات جام جهانی خود را در چنای و کلکته برگزار می کند زیرا این تیم در طول تورهای قبلی خود در این دو مکان “احساس امنیت” کرده است.

رئیس انتخاب کنندگان BCCI قبل از سریال افغانستان معرفی می شود

BCCI امیدوار است که رئیس انتخاب کنندگان تیم کریکت هند را قبل از بازی سه مسابقه ای ODI در برابر افغانستان، که انتظار می رود پس از فینال مسابقات جهانی تست ICC بین هند و استرالیا در ماه ژوئن در Oval برگزار شود، تعیین کند.

این پست از زمان استعفای چتان شارما در فوریه امسال خالی مانده است. این پست معمولاً بر اساس سنوات تعیین می شود، زیرا در حال حاضر، شیو ساندار داس، بازیگر سابق افتتاحیه هند، سرپرست موقت استعفای شارما است.

این منبع افزود: برای فینال WTC، کادر مربیگری ملی هند به رهبری راهول دراوید و چند بازیکنی که هیچ نقشی برای بازی در مرحله حذفی IPL ندارند، زودتر به انگلیس سفر خواهند کرد تا مقدمات را تقویت کنند.

BCCI مطمئن است که بومراء برای جام جهانی مناسب خواهد بود

BCCI مطمئن است که جاسپریت بومرا، بازیکن سریع توپ انداز هند، به دلیل مصدومیت کمر، به موقع برای جام جهانی 2023 آماده خواهد شد. هند میزبان مسابقات 50 اور در اواخر امسال در ماه های اکتبر تا نوامبر خواهد بود. انتظار می رود برنامه زمانبندی به زودی اعلام شود.

این منبع تصریح کرد که هیئت مدیره به سیاست خود مبنی بر عدم اجازه دادن به هیچ بازیکن فعال هندی برای شرکت در لیگ های مختلف T20 دیگر در سراسر جهان، از جمله لیگ پیشنهادی T20 در عربستان سعودی ادامه خواهد داد.

با این حال، فرنچایزها می توانند مانند سایر مسابقات مانند SA20 و لیگ بین المللی T20 حضور خود را داشته باشند.

این منبع افزود که مدل درآمد ICC در نشست بعدی در آفریقای جنوبی تصمیم گیری خواهد شد، اما تاریخ آن هنوز نهایی نشده است.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله