“Would Have Been Virat Kohli, Gautam Gambhir Gloves Off…”: انگلستان در فرصت از دست رفته هارشال پاتل عالی بود

دیدار ویرات کوهلی با گوتام گامبیر پس از بازی RCB و LSG.© توییتر

تلاش هارشال پاتل برای هدایت راوی بیشنوی در تیم غیر مهاجم دقیقاً مطابق برنامه پیش نرفت زیرا سوپر غول‌های لاکنو (LSG) در لیگ برتر هند (IPL) به یک پیروزی هیجان‌انگیز در مقابل رویال چلنجرز بنگلور (RCB) دست یافتند. ) بازی 2023 در روز دوشنبه. در حالی که LSG در آخرین اور به پنج ران نیاز داشت، هارشال دو ویکت را انتخاب کرد تا معادله را به یک ران در یک توپ کاهش دهد. درام آخرین توپ در استادیوم چیناسوامی باعث شده است که بسیاری از بازیکنان فعلی و سابق کریکت نظر کمی داشته باشند.

با این حال، Eoin Morgan کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس جنبه خنده دار این حادثه را دید. او گفت که اگر هارشال موفق می شد بیشنوی را در حال چرت زدن بگیرد، پس از مسابقه “دستکش ویرات کوهلی-گاوتام گامبیر” در می آمد.

“فقط برای یک لحظه، آیا فکر می‌کنم این یک تلاش آگاهانه بود. هارشال پاتل در حال دویدن بود و باید در شوک بود تا ببیند او (بیشنوی) چقدر دور است و فرار را از دست داده است. اما اگر او را بیرون داده بود. مورگان پس از بازی در سینما جیو گفت، احتمالاً یک تهاجم به زمین انجام می‌شد.

در صحبت از مسابقه، نیکلاس پوران 62 توپ از 19 توپ را شکست تا الهام بخش تعقیب و گریز 213 دونده LSG باشد.

مارکوس استوینیس قبلاً یک توپ 30 توپ 65 را به دست آورده بود، اما این توپ پوران از جمله 7 شش توپ بود که RCB را از بین برد.

پیش از این، Virat Kohli، Faf du Plessis و Glenn Maxwell در نتیجه 212-2 بنگلور، با 27 ضربه در مجموع، 15 شش شش را از بین خود به دست آوردند.

کوهلی با دومین پنجاهمین فصل خود در یک غرفه افتتاحیه 96 ران با Du Plessis، لحن کل کل بنگلور را تنظیم کرد.

ماکسول پس از خروج کوهلی این کار را ادامه داد و دو پلسیس در حالی که نیم قرن دوم مبارزات انتخاباتی خود را به ثبت رساند، انبوهی از شش ها را شامل یک ضربه 115 متری ارائه کرد.

تلاش‌های پوران و استوینیس پس از اینکه بنگلور در ابتدا به ضربات خفاش قرار گرفتند، ضربه‌های قدرتی را از کوهلی (61)، دو پلسیس (79 خارج از بازی) و ماکسول (59) خارج کرد.

(با ورودی های AFP)

موضوعات ذکر شده در این مقاله