“Working with Him On Yorkers…”: Sandeep Sharma اعتبارهای سریلانکا عالی پس از پیروزی مقابل CSK

آخرین بازی پیسر ساندیپ شارما باعث شد تیمش راجستان رویالز به سومین برد خود در این فصل لیگ برتر هند (IPL) مقابل چنای سوپر کینگز در استادیوم MA Chidambaram در چنای برسد. ساندیپ پس از انجام یک دفاع 21 ران در برابر دو نفر از ام اس دونی و راویندرا جیدجا، گفت که با مربی بولینگ سریع و لاسیت مالینگا، متخصص در رساندن بازیکنان کوبنده انگشت پا، در تورهایی برای اورهای مرگ کار کرده است. به او کمک کرد.

Sandeep در گفتگو با Malinga، در آخرین ویدیوی ارسال شده توسط IPL در توییتر، او را به خاطر موفقیتش در غلبه بر مرگ دانست. ساندیپ در ویدئویی گفت: “من با او (مالینگا) روی Yorkers کار کرده‌ام و خوب به نظر می‌رسد.

در یک مسابقه نزدیک بین CSK و RR که تا آخرین اور پیش رفت. CSK برای برد به 21 ران نیاز داشت. با این حال، دو توپ آخر ساندیپ، یورک ها، CSK را از عبور از تعقیب و گریز با 3 ران محدود کردند. حتی پس از ضربه شکست ناپذیر خطرناک Dhoni از 32 در 17 توپ، CSK دومین مسابقه خود را در مسابقات باخت.

توپی که ماهی بهای زد، توپ سختی بود. اگر شخص دیگری رو به توپ بود، در زدن آن شکست می خورد. فکر می کنم خوب اجرا کردم و همیشه خوب است که در سمت راست قرار بگیرم.” Sandeep اضافه کرد.

مربی RR مالینگا از عملکرد بولینگ پیسر راضی به نظر می رسید. او همچنین مفتخر بود که ساندیپ تعدادی یورک را به دونی تحویل داد که او نیز قادر به زدن آنها نبود.

لسیث مالینگا گفت: “من بسیار خوشحالم (از عملکرد Sandeep) و امیدوارم که او بیشتر پیشرفت کند.”

با تعقیب یک هدف 176، Dhoni (32 توپ از 17 توپ) و Ravindra Jadeja (25 توپ از 15 توپ)، کهنه سربازان بسیاری از این پایان های وسوسه انگیز در مسیر بودند زیرا در آخرین اوور به 21 گل نیاز بود.

امتیاز نهایی CSK 172 برای 6 بود زیرا Dhoni بازی 200 خود را برای CSK به روشی که دوست داشت در خانه معنوی خود با 30000 تماشاگر به علاوه او را به پایان نرساند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله