“Will Dance At Your Shaadi” – رینکو سینگ مکالمه با شاهرخ خان را فاش می کند. تماشا کردن

Watch: شادی” – رینکو سینگ مکالمه با شاهرخ خان را فاش می کند” src=”https://c.ndtvimg.com/2023-04/ionu3pgg_rinku_625x300_27_April_23.jpg?output-quality=80&downsize=639:*” title=”ca تماشا کنید: “Will Dance At Your شادی“- رینکو سینگ مکالمه با شاهرخ خان را فاش می کند”/>

رینکو سینگ (L) و شاهرخ خان© توییتر

رینکو سینگ یک دارایی مهم برای کلکته نایت سواران در لیگ برتر هند (IPL) 2023 بوده است و او پس از کوبیدن پنج شش در پنج توپ برای هدایت تیمش به پیروزی بر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز، به سطح متفاوتی از ستاره بودن رسید. رینکو اخیراً فاش کرد که پس از قهرمانی‌هایش در استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد، یک تماس تلفنی ویژه از شاهرخ خان مالک تیم دریافت کرد و ستاره بالیوود قول شیرینی به بازیکن کریکت داده است.

بعد از آن آقا (شاهرخ خان) با من تماس گرفت. او در مورد ازدواج من صحبت می کرد. SRK گفت مردم برای ازدواج با من تماس می گیرند، من نمی روم. رینکو به جیو سینما گفت.

عملکرد بولینگ پنجاه تاول‌آمیز جیسون روی و اسپینرهای وارون چاکراوارتی و سویاش شارما، ضربه زدن رویال چلنجرز بنگلور را به لرزه درآورد زیرا KKR با 21 ران برنده شد.

ویرات کوهلی به تنهایی با 54 توپ از 37 توپ خود روحیه جنگندگی نشان داد. اسپینر KKR کلید پیروزی شد. وارون یک حرکت سه ویکت انجام داد و سویاش بازیکن ایمپکت دو ضربه را رد کرد. آندره راسل بازیکن همه کاره نیز دو ویکت گرفت.

بنگلور با تعقیب 201 توپ به نظر می رسید که از اولین توپ ضربه بزند. خمیر قابل اعتماد RCB Faf du Plessis دوهای سریع را در دو اور جمع آوری کرد و به سه چهار و دو شش ضربه زد.

رینکو سینگ نقش خود را شناخت، با دنده سوم شروع کرد و با یک شش و دو چهار به سراج حمله کرد. سراج در همان اوور ویکت آندره راسل را به دست آورد.

با دو شش ششی دیوید ویز در اور آخر، KKR امتیاز 200/5 را ثبت کرد و رینکو (18*) و ویز (12*) شکست نخورده بودند.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله