“When He Goes…: کاپیتان برنده جام جهانی خلأ بزرگی را در CSK Post MS Dhoni Era پیش بینی می کند.

Eoin Morgan گفت که غیبت MS Dhoni خلأ بزرگی را در اردوگاه CSK ایجاد خواهد کرد.© AFP

پس از اینکه چنای سوپر کینگز (CSK) سان رایزر حیدرآباد را با هفت ویکت شکست داد، ام اس دونی در بهترین حالت خود در مراسم معرفی پس از بازی بود. دونی در مورد موضوعات مختلفی صحبت کرد و در عین حال به بازنشستگی خود پس از فصل جاری لیگ برتر هند اشاره کرد. این بازیکن 41 ساله در پاسخ به سوالی درباره حمایت هواداران خانگی گفت: “از آخرین مرحله زندگی حرفه ای خود لذت می برم”. دونی در مراسم معرفی پس از بازی به هارشا بوگل گفت: “هر چه گفته و انجام شود، آخرین مرحله زندگی من است، هر چقدر هم که بازی کنم. لذت بردن از آن بسیار مهم است.”

ایئوین مورگان، کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس، قهرمان جام جهانی، در واکنش به اظهارات او گفت که غیبت دونی پس از اینکه تصمیم گرفت کفش‌هایش را آویزان کند، خلأ بزرگی در اردوی CSK ایجاد می‌کند.

“فقط عالی است که می بینم. آنها از او به عنوان یک رهبر بسیار سپاسگزار هستند. اما وقتی او برود متوجه خواهید شد که چقدر دلتنگ او شده است. و این احساس خواهد شد. تاثیر او در هدایت بازیکنان کلیدی در کنار و کلید ایندیا تودی به نقل از مورگان در جیو سینما گفت.

مورگان ستایش کرد که دونی مهارت رهبری او بود، و همچنین پیشنهاد کرد که کهنه سرباز از زمان خود با CSK لذت می برد.

“من فکر می کنم این بزرگترین چیزی بود که از مصاحبه گرفته شد. فقط انرژی او در مورد چیزی که در مورد آن صحبت می کرد. این واقعاً کلاس زیادی را برانگیخت، اما همچنین نشان داد که چقدر از رهبری این گروه لذت می برد. در تغییر. اتاق، می توانید ببینید که او در طول بازی چقدر متحرک است. درست بعد از بازی، او در حال انتقال تمام اطلاعاتی است که در طول سال ها به دست آورده است. در واقع او به طرز باورنکردنی متواضع است که می بیند در موقعیت اشتباهی قرار گرفته است. نبود،» او افزود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله