“Was Not Able To Finish…”: پاسخ صادقانه هاردیک پاندیا پس از شکست GT در تعقیب 131 در مقابل DC

هاردیک پاندیا، کاپیتان ناامید گجرات تایتانز، روز سه‌شنبه به دلیل به پایان نرسیدن بازی سرزنش شد و گفت که ویکت‌های زودهنگام آنها را تحت فشار قرار می‌دهد و او در پایان نتوانست هیچ ریتمی پیدا کند. با تعقیب 131 متوازن برای پیروزی، با یک حرکت چهار ویکت فوق العاده توسط محمد شامی، GT در یک مرحله به 32 برای 4 کاهش یافت اما پاندیا توپ 53 را به ثمر رساند تا آنها را در شکار نگه ندارد. راهول تواتیا سپس یک توپ 7 توپ 20 را شکست که شامل 3 گل متوالی بود، اما با 12 مورد نیاز در آخرین بازی بر ایشانت شارما (2/23) اعصاب خود را حفظ کرد تا مدافع عنوان قهرمانی را در 125 برای شش نگه دارد.

“بدیهی است که ما در هر روز 129 می گرفتیم. آن دو ویکت آخر و در پایان راهول ما را به بازی بازگرداند. تمام تلاشم را کردم اما نتوانستم از آن استفاده کنم. این به این خلاصه می شود که چگونه نتوانستم پاندیا در جریان ارائه پس از بازی گفت: بازی را تمام کنید.

“ما امیدوار بودیم که چند اور بزرگ در وسط انجام دهیم، اما در آن زمان نتوانستیم ریتم داشته باشیم. این برای آبیناو (مانوهار) نیز جدید بود.” فکر می‌کنم این بازی فقط به این دلیل است که ما شکست خوردیم زیرا نتوانستم ریتم خود را به دست بیاورم و در ابتدا مدام ویکت‌های خود را از دست دادیم و این ما را تحت فشار قرار داد. نگرفتن.” کویکس‌های دهلی سودآور بودند، زیرا گجرات سه ویکت را در پاورپلی از دست داد.

پاندیا گفت: “نمرات کامل به بولرهای آنها و مالکیت کامل برای تیم من در جایی که نتوانستم بازی را تمام کنم. باید می کردم. ویکت به اندازه کافی خوب بود.”

“فکر می‌کنم بیشتر به فشار ویکت مربوط می‌شد. فکر نمی‌کنم ویکت نقش زیادی بازی کند. کمی کندتر از چیزی بود که ما اینجا به آن عادت کرده‌ایم. اما آنها واقعاً خوب بازی کردند.

ما چند ویکت اولیه را از دست دادیم که مجبور بودیم کمی وقت بگذاریم. ما نمی‌توانستیم ریتم را در وسط انجام دهیم. قصد باید وجود داشته باشد… اگر به از دست دادن ویکت‌ها ادامه دهید، حفظ هدف نیز دشوار است.” شامی (11/4 در چهار اور) با توپ جدید کشنده بود زیرا باد را از درجه اول پایتخت ها خارج کرد.

“من برای او متاسفم. اگر اینطور کاسه بازی کنی، تیم را با امتیاز 129 می‌آوری، فکر می‌کنم باترها ناامید شده‌اند. فکر نمی‌کنم توپ کار زیادی کرد. من فکر می‌کنم این فقط مجموعه مهارت‌های محمد شامی است که او دارد. او باعث شد که توپ صحبت کند.

در غیر این صورت، فکر می‌کنم برای بول‌بازان سریع، ویکت کمک چندانی نداشت.

همانطور که گفتم، کتک‌ها و به‌ویژه خود من کار را تمام نکردند و ما او را ناامید کردیم.»

من نمی دانم چه اتفاقی با ضربات ما می افتد: وارنر

با این برد، دی سی امیدهای خود را در پلی آف دوباره زنده کرد.

کاپیتان دیوید وارنر سومین پیروزی خود را به بولرها نسبت داد، اما در توضیح مبارزات آنها با خفاش صحبتی نداشت.

او گفت: “بازیکنان ما شگفت‌انگیز بودند. ضربه‌زنان ما تلاش کردند، اما به نحوه بازی شامی افتخار می‌کنیم. از آن زمان به بعد امان و ریپال بازی کردند تا این امتیاز را کسب کنند.”

ما فقط راه‌هایی برای از دست دادن ویکت‌ها در توده‌ها پیدا می‌کنیم.

ما سعی کردیم امروز با چوب به صورت مثبت بازی کنیم، اما از زمین خارج نشدیم. سپس می‌خواستیم بیرون بیاییم و توپ را تکان دهیم و ویکت‌های اولیه را بدست آوریم.

خلیل احمد، آنریش نورجه و ایشانت شارما، بازیکنان سریع دهلی، پنج ویکت را به اشتراک گذاشتند. اما ایشانت خیلی واضح بود که می خواست برای ما چه کاری انجام دهد.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله