VVS Laxman و Gautam Gambhir Hail Virat Kohli برای اجرای “Phenomenal”


VVS لاکسمن و گوتام گامبیر ، کریکت نوردان سابق هند ، ستایشگر هیرتی ویرات کوهلی را تحسین کردند ، زیرا به عنوان اولین بتسواری که 20 هزار دویدن بین المللی در یک دهه کسب کرده است ، ستایش کرد. کوهلی ، که سریعترین ضربنده بتمن با کسب 12000 دویدن ODI در روز چهارشنبه شد ، از زمان اولین حضور خود در سال 2008 ، 22،074 دوش را در مسابقات کریکت بین المللی به هم زده است. .

اخبار

لاکسمن اعتراف کرد که خودش به کوهلی شک کرده و احساس کرده است که در یک مرحله کاپیتان هندی می سوزد ، اما با دیدن عزم و اراده خود در زمین تعجب کرد.

لاکسمن در برنامه Star Sports Cricket Connected گفت: “اوه ، بله ، خارق العاده! فکر می کنم شیوه ای که او در هر سریال بازی کرده است ، نوع شدت هر روزش را حفظ کرده است ، وقتی در زمین کریکت است باورنکردنی است.” .

“از آنجا که در بعضی از مراحل فکر کردم این بزرگترین چالش برای ویرات کوهلی خواهد بود ، در بعضی از مراحل او می سوزد ، اما حتی یک بار هم که شده است ، انرژی را نمی بینیم وقتی ویرات در میدان کریکت است ، چه در حال زدن باشد و چه در وی افزود:

لاكسمن همچنین كوهلی را به خاطر هنر در تعقیب اهداف تحسین كرد و گفت كه كاپیتان هندی فشارها و مسئولیت ها را از بین می برد.

“و تحت فشار ، زیرا اگر رکورد یک روزه او را ببینید ، چند صدها نفر در هنگام تعقیب بدست آوردند و سپس می دانید که برای رسیدن به هدف هدف دارید ، همیشه یک فشار بر روی او وجود دارد ، اما او دوباره فشار را احساس می کند ، او از مسئولیت شانه خالی می کند و این چیزی است که بهترین نتیجه را از او می گیرد “، لاکسمن گفت.

گامبیر همان احساسات را تکرار می کرد و نمی توانست جلوی ستایش کاپیتان هندی را بگیرد.

“شما می توانید هر چیزی را بردارید ، در واقع می توانید هر کاری که بخواهید انجام دهید ، اما بهترین احساس در جهان این است که وقتی آخرین امتیاز را کسب می کنید و به اتاق هتل خود برمی گردید و آنقدر راضی هستید که کاری برای کشور ، کاری که قرار بود انجام دهی “، گامبیر گفت.

وی افزود: “بنابراین احتمالاً همه این ترکیبات او را به همان چیزی تبدیل کرده است که هست و از او کلاه می برد ، او بیش از 20،000 دوش کسب کرده است ، قرن ها همه اینها”.

تبلیغ شده

کوهلی و پسران اولین پیروزی خود را در خاک استرالیا در تابستان امسال چهارشنبه ثبت کردند ، زمانی که سومین ODI از سری سه مسابقه را به دست آوردند.

و اکنون شاخ های سری سه مسابقه T20I را که روز جمعه آغاز می شود قفل خواهد کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله