Virender Sehwag کارت ترامپ تایتان های گجرات را انتخاب می کند. این شوبمن گیل نیست

عکس فایل Virender Sehwag© BCCI/Sportzpics

چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز برای نبرد بزرگ Qualifier 1 در روز سه‌شنبه آماده‌اند که برنده آن در فینال لیگ برتر هند در سال 2023 جای خود را ثبت خواهد کرد. این رقابت همچنان فشرده است و هر دو تیم CSK و GT به عنوان دو تیم قدرتمند در مرحله لیگ رقابت ظاهر می شوند. قبل از نبرد مورد انتظار، بازیکنان سابق کریکت و کارشناسان نظرات خود را در مورد تیم ها و بازیکنان آنها به اشتراک گذاشته اند. Virender Sehwag، که GT را در صدر جدول رده بندی لیگ دیده است، رشید خان را به عنوان “کارت برنده” خود انتخاب کرده است.

وقتی صحبت از تایتان ها می شود، رشید یکی از ثابت ترین بازیکنان لیگ در این فصل بوده است. اما، شوبمن گیل که در حال حاضر در رتبه دوم لیست بهترین گلزنان قرار دارد، همینطور بوده است. اما برای سهوگ، این رشید است که تهدیدی بزرگ برای CSK است.

“رشید خان برگ برنده ای برای گجرات است. اگر ویکت می خواهند، او را می آورند. و سپس روشی که هاردیک از رشید استفاده کرده است، قابل ستایش است. رشید دوست دارد شراکت ها را به هم بزند و اکنون به موفق ترین توپ انداز این فصل تبدیل شده است. سهواق در استار اسپورت گفت: اساس عملکرد عالی او.

Sanjay Manjrekar، که او نیز بخشی از بحث بود، احساس می کند شباهت های زیادی بین GT و CSK از نظر رویکرد تاکتیکی که اتخاذ می کنند وجود دارد.

چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز از نظر تاکتیکی تیم‌هایی شبیه به هم بوده‌اند. هر دو تیم به دنبال تغییرات زیادی نیستند و گروه رهبری جو را در رختکن حفظ می‌کند. منجرکار گفت: جالب است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله