Virender Sehwag می گوید: 1T20I: سرخپوستان حق داشتند ، زیرا علائم ضربه مغزی حتی پس از 24 ساعت می توانند ظاهر شوند

Virender Sehwag می گوید استرالیا در مقابل هند ، اول T20I: سرخپوستان حق داشتند زیرا علائم ضربه مغزی حتی پس از 24 ساعت می توانند خود را نشان دهند

Ravindra Jadeja روز جمعه در اولین T20I با 44 ضربه زد که فقط 23 بار را تحویل گرفت.© خبرگزاری فرانسه


Virender Sehwag بزرگ سابق گفت: تیم هند کاملاً درست بود که جانشین ضربه مغزی راویندرا Jadeja را بدست آورد زیرا علائم مربوط به آسیب دیدگی سر تا 24 ساعت بعد از این حمله قابل مشاهده است. Jadeja از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفت اما به دنبال فوریت پزشکی نرفت اما هنگامی که استرالیا این کار را انجام داد ، این یوزوندرا چاهال بود که به عنوان جانشین ضربه مغزی بیرون آمد و 3 بر 25 گرفت تا نقش مهمی در برد 11 برد هند مقابل استرالیا داشته باشد. اولین T20 بین المللی.

اخبار

Sehwag ، متخصص در “Sony Six” ، گفت: “از طرف ما ، این یک تصمیم درست بود زیرا Ravindra Jadeja برای بازی مناسب نبود و همچنین نمی توانست کاسه بازی کند.”

“این فرصتی بود که تیم هندی بدست آورد زیرا او به سرش ضربه خورد و وقتی به سر شما ضربه خورد ، هیچ کس نمی تواند بگوید که در آن زمان ضربه مغزی اتفاق خواهد افتاد. این زمان می برد. ممکن است در عرض 24 ساعت علائم را پیدا کنید. بنابراین تیم هند از قانون به درستی استفاده کرد. ”

Sehwag احساس می کند استرالیایی ها نباید شکایت کنند زیرا آنها اولین ذی نفعان قانون جایگزینی ضربه مغزی بودند.

“وقتی سرش به استیو اسمیت برخورد کرد ، لابوشاگن بیرون آمد تا به جای او خفاش کند و دوید. بنابراین ، استرالیا نیز از این مزیت برخوردار شد. بنابراین من فکر می کنم استرالیا نباید شکایت کند.

تبلیغ شده

“آنها ممکن است فقط یک بحث داشته باشند که جادجا به خفاش ادامه می داد و می دوید اما وقتی کلاه ایمنی خود را در داخل رختکن باز می کنید ، ممکن است دچار تورم شوید ، ممکن است سرگیجه داشته باشید.

“من بارها به کلاه ایمنی ضربه خورده ام ، بنابراین می دانم چه احساسی دارد اما در زمان ما چنین قوانینی وجود نداشته است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله