Virender Sehwag با سخنان وحشیانه “Don’t Play In IPL” به دیوید وارنر کاپیتان DC برخورد کرد

دهلی کپیتالز سومین مسابقه متوالی خود را باخت زیرا تیم تحت رهبری دیوید وارنر متحمل شکست وحشتناک 57 ران از راجستان رویالز شد. کاپیتان دیوید وارنر که در غیاب ریشابه پنت هدایت این فصل را بر عهده گرفت، نیم قرن گلزنی کرد اما با سرعت گلزنی خود منتقدان را تحت تأثیر قرار نداد زیرا تیم نتوانست به مجموع 199 گل راجستان نزدیک شود. دویدن. ویرندر سهواگ، کاپیتان سابق دهلی کاپیتالز، با انتشار پیامی وحشیانه برای وارنر، از بازیکن استرالیایی خواست جوراب‌هایش را بالا بیاورد و سریع‌تر دوندگی کند، در غیر این صورت، “در IPL بازی نکن”.

سهواگ با صدور یک پیام انتقادی از وارنر (65 دونده 55 توپ) خواست تا اگر قصد دارد به دهلی کمک کند تا در این کمپین به یک چرخش تبدیل شود، با سرعت بیشتری گلزنی کند.

“احساس می‌کنم الان وقتش رسیده که به انگلیسی به او بگوییم تا وارنر به آن گوش کند و احساس ناراحتی کند. دیوید، اگر گوش می‌دهی، لطفاً خوب بازی کن. امتیاز 50 را در 25 توپ بگیرید. از جیسوال یاد بگیرید، او آن را در 25 توپ زد. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، نیایید و در IPL بازی نکنید.”

برای تیم بهتر بود که دیوید وارنر 30 ران بیرون می آمد، نه اینکه 55-60 بازی کند. بازیکنانی مانند رومن پاول و ایشان پورل می توانستند خیلی زودتر به میدان بروند و شاید هر کاری انجام دهند. آنها بازیکنان بزرگی در تیم هستند.”

روهان گاواسکار، بازیکن سابق هند، دیدگاه‌های مشابهی با سیهوگ داشت، که نشان می‌دهد او هرگز نمی‌تواند تصور کند فردی مانند وارنر، که بیش از 6000 دوش IPL به نام خود دارد، مانند بازی مقابل راجستان بازی کند.

“اگر به خاطر 8 بر 8 اخراج شوید، می توان گفت خوب است که او آن ریتم را پیدا نکرده است. اما شما کاپیتان اینجا هستید، شما این تجربه را دارید. آنها نشان دادند که او سریع ترین دویدن را به 6000 دویدن IPL رساند، بنابراین هرگز نمی توانید تصور کنید. دیوید وارنر اگر کاپیتان دهلی پایتخت نبود، بازنشسته می شد. اگر این بازیکن جوان هندی بود، تورنمنت او تمام می شد. این آخرین مسابقه او بود. وارنر باید مسئولیت آن را بپذیرد. برای این باخت،” جونیور گاواسکار نظر داد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله