Virat Kohli “Concerned about Milestone”: ستاره سابق NZ ستاره RCB را برای رویکرد آهسته تا نیم قرن اخیر مورد انتقاد قرار می دهد

Virat Kohli در حال بازی برای RCB vs LSG.© BCCI/IPL

ویرات کوهلی روز دوشنبه 46مین نیم قرن حضور خود در لیگ برتر هند را به شدت مورد انتقاد قرار داد. کاپیتان سابق رویال چلنجرز بنگلور در بازی مقابل لاکنو سوپر جاینتز در 35 توپ به رکورد 50 ران رسید. این نیم قرن دوم او در IPL 2023 بود. با این حال، کوهلی در 25 توپ به 42 رسیده بود. او 10 توپ گرفت تا 8 ران بعدی را به ثمر برساند. این رویکرد آهسته برای سیمون داول بازیکن سابق نیوزلند که در حال اظهار نظر برای پخش کننده های رسمی بود، خوشایند نبود.

“کهلی مانند یک قطار شروع به کار کرد. او با چکش و انبر در حالی که شوت های زیادی بازی می کرد. از 42 تا 50، 10 توپ گرفت. نگران یک نقطه عطف بود. فکر نمی کنم جایی برای آن در این بازی وجود داشته باشد. دیگر. فقط باید به راه خود ادامه دهید، مخصوصاً با در دست داشتن ویکت در آن مرحله. شما باید ادامه دهید.”

در صحبت کردن در مورد بازی، فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB، ویرات کوهلی و گلن ماکسول در نیم قرن موفق شدند تا رویال چلنجرز بنگلور را به امتیاز 212 بر دو در برابر لاکنو سوپر جاینتز رساندند.

در حالی که دو پلسیس موفق شد 79 توپ را شکست ناپذیر انجام دهد، کوهلی در ابتدا با ضربه 61 ران خود با 44 توپ وارد صحنه شد، زیرا این دو پس از ارسال به چوب، 96 دوش را برای ویکت آغازین به اشتراک گذاشتند. پس از یک شروع آرام، کهلی اوش خان را در تحویل های متوالی شش و چهار در دومین بار شکست داد تا سرعت را بالا ببرد.

آوش دوباره در پایان خشم کوهلی قرار گرفت، زیرا کاپیتان سابق هند در اوور چهارم، کاسه‌زن را برای سه مرز به هم زد.

کوهلی با اعتماد به نفس بالا، کرونال پاندیا را در قسمت بعدی از حصار کشید. کوهلی در بهترین حالت خود بود و مستقیماً روی سر مارک وود برای یک مرز ضربه زد و سپس کاسه‌زن را برای حداکثر میدویکت عمیق کشید.

کوهلی پنجاه سالگی خود را با تک گل راوی بیشنوی در اوور نهم بالا آورد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله