Virat Kohli یا AB De Villiers؟ کریس گیل شریک ضربتی مورد علاقه خود را انتخاب می کند

کریس گیل، اسطوره RCB، ویرات کوهلی را به عنوان شریک ضربی مورد علاقه خود انتخاب کرد.© BCCI/IPL

کریس گیل، اسطوره هند وست، همتای خود در «تالار مشاهیر» بنگلور (RCB) AB de Villiers را کنار گذاشت تا ویرات کوهلی را به عنوان شریک ضربی مورد علاقه خود انتخاب کند. اخیرا، هم Gayle و هم AB de Villiers هر دو به «تالار مشاهیر» خود توسط RCB معرفی شدند. در طول مدت حضورش در فرنچایز، گیل چندین بار با Kohli بازی را باز کرد و این زوج چندین بازی را برای RCB بردند. او همچنین چند ضربه به یاد ماندنی را با د ویلیرز انجام داد. گیل که در جیو سینما صحبت می کرد، دلیل انتخاب ویرات را به عنوان شریک ضربی مورد علاقه اش توضیح داد.

گیل گفت: “من با ویرات بیشتر ضربه زدن را باز کردم، بنابراین می خواهم ویرات را انتخاب کنم.”

این سه نفر – کوهلی، گیل و د ویلیرز – آخرین بار در سال 2017 برای RCB بازی کردند زیرا وست ایندیان توسط این فرنچایز قبل از مزایده های بزرگ سال 2018 منتشر شد و توسط پادشاهان پنجاب خریداری شد. از بین این سه بازیکن، کوهلی تنها بازیکن فعال است زیرا دی ویلیرز سال گذشته کفش‌های خود را آویزان کرد در حالی که گیل آخرین بازی خود را در IPL در سال 2021 انجام داد.

دی ویلیرز از سال 2011 تا 2021 در 157 بازی نماینده این تیم بود. او 4522 دوش با میانگین 41.10 به ثمر رساند. او دو قرن و 37 50 برای تیم با نرخ ضربه بیش از 158 گل زد. در حالی که، گیل نماینده RCB از 2011-2017 در 91 مسابقه بود و 3420 دوش با نرخ ضربه بیش از 154 و پنج قرن و 21 نیم قرن به ثمر رساند. بهترین امتیاز او 175* است.

تا کنون در IPL 2023، RCB هر کدام دو برد و دو باخت داشته است.

روز شنبه، RCB در ورزشگاه M Chinaswamy با 23 ران پیروزی دهلی کپیتالز را شکست داد.

RCB اکنون دوشنبه به مصاف Chennai Super Kings خواهد رفت.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله