Virat Kohli و MS Dhoni از چت پس از مسابقه در IPL 2023 لذت می برند. ویدیو اینترنت را قطع می کند. تماشا کردن

داستان های دوستی و رفاقت بین ام اس دونی و ویرات کوهلی تقریباً در محافل کریکتینگ افسانه ای است. هر دوی آنها زمان زیادی را در رختکن کریکت هند به اشتراک گذاشتند و دو ستاره کریکت هند یک بار دیگر در جریان بازی لیگ برتر هند (IPL) بین چنای سوپر کینگز و رویال چلنجرز بنگلور در روز دوشنبه با هم دیدار کردند. در حالی که CSK با هشت ویکت پیروز شد، کوهلی و ثونی در پایان مسابقه در یک گفتگوی متحرک شرکت کردند و هر دو در نهایت در استادیوم ام چیناسوامی گفتگوی طولانی داشتند. در ویدیویی که در فضای مجازی پخش می‌شود، می‌توان دید که هر دوی آنها در حال خنده و صحبت در مورد موضوعات مختلف هستند.

چنای سوپر کینگز دست به دست هم دادند تا در یک مسابقه لیگ برتر هند که 444 دوش در روز دوشنبه انجام شد، در هشت ران پیروزی مقابل رویال چلنجرز بنگلور به دست آورند.

دوون کانوی 83 را از 45 تحویل گرفت، در حالی که شیوام دوب به توپ 27 گلوله 52 بدل شد، زیرا CSK پس از درخواست اولین ضربه زدن، 226 را برای شش ارسال کرد. در پاسخ، RCB در 218 برای هشت به پایان رسید. فاف دو پلسیس کاپیتان RCB (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 بر 36) CSK را تا زمانی که در نقطه چین قرار گرفتند ترساندند و 126 دوش را برای ویکت سوم به اشتراک گذاشتند تا امید به یک برد معروف را افزایش دهند.

RCB شروع وحشتناکی را تحمل کرد زیرا ویرات کوهلی را از دست داد که برای تحویل آکاش سینگ بازی کرد. اگر ماهیش تیکشانا در اواسط آف اسکی باز را از ماهیپال لومرور رها نمی کرد، می توانست موفقیت بیشتری برای آکاش به دست آورد.

اگرچه Lomror زیاد دوام نیاورد و پس از دستگیر شدن توسط Ruturaj Gaikwad در نقطه پوشش از آنجا رفت. منظور ماکسول کسب و کار بود زیرا او آکاش را برای دو شش در اوور بعدی شکست داد، حتی زمانی که دو پلسیس دو ضربه چهار و شش به دسپاند زد.

دو پلسیس آرایه ضربات خود را به نمایش گذاشت و آکاش بار خشم خود را در اور بعدی تحمل کرد و دو مرز و یک شش را واگذار کرد.

دو پلسیس و ماکسول در بهترین حالت خود بودند و به هیچ بازیکن CSK رحم نکردند و چهار و شش ها را به دلخواه پیدا کردند.

در حالی که دو پلسیس پنجاه توپ خود را تنها با 23 توپ افزایش داد، نیم قرن ماکسول به 24 توپ رسید. پس از آن این استرالیایی به شش عدد بزرگ رسید زیرا RCB در 10 اور به 121 برای دو نفر رسید.

Theekshana آخرین خنده را داشت در حالی که ماکسول را روباه کرد که در جستجوی ضربه بزرگ به یک اسکی باز ضربه زد و MS Dhoni بقیه کارها را انجام داد تا شراکت خطرناک را از بین ببرد. برای بدتر شدن اوضاع برای RCB، دو پلسیس در اوور بعدی رفت و دانی یک اسکی باز دیگر را به معین علی واگذار کرد.

دینش کارتیک کهنه کار، با نیاز به 58 امتیاز از پنج اور آخر، RCB را با مرزهای گستاخانه در شکار نگه داشت و همچنین در اوور هفدهم توسط روتوراج گایکواد از دشپنده جان خود را از دست داد. اما کارتیک سپس توسط توشار دشپنده (3/45) اخراج شد تا به امیدهای RCB پایان دهد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله