Virat Kohli نباید Batting را برای RCB باز کند. ستاره سابق هند علت را توضیح می دهد

ویرات کوهلی 103 دوش در 2 مسابقه برای RCB دارد© AFP

ویرات کوهلی با بیش از 100 دوش در دو مسابقه اول، فصل 2023 لیگ برتر هند (IPL) را برای رویال چلنجرز بنگلور (RCB) به شکلی تاکیدی آغاز کرده است. اجراهای کوهلی امیدهای بزرگی را در قلب هوادارانی که از آغاز لیگ T20 در سال 2008 در رویای تماشای این فرنچایز در سر می‌پرورانند، ایجاد کرده است. با این حال، در آینده، ستاره سابق هند عرفان پاتان از کوهلی خواسته است که افتتاحیه را ترک کند. نقطه و خفاش در ترتیب وسط برای RCB.

نظرات Pathan غافلگیرکننده بزرگی بود زیرا کهلی در هنگام افتتاحیه فرنچایز Bengaluru در فرم بسیار خوبی به نظر می رسید. اما، بازنشسته همه جانبه دلایل خود را داشت.

“امسال برای RCB متفاوت به نظر می رسد زیرا در چند بازی اول دویدن ها از چوب ویرات کهلی بیرون می آید. اما تضمینی نیست که او با همان سرعت (یا تا پایان فصل) به گلزنی ادامه دهد و شما را در هر بازی پیروز کند. در تورنمنتی مانند این، سایر ضربه‌زنان در تیم RCB باید برای چالش آماده باشند و استعدادها و نقش‌های خود را توجیه کنند. همچنین، من فکر نمی‌کنم کهلی باید برای RCB بازی را باز کند.” در استار اسپورت

حتی تام مودی، کریکت‌باز سابق استرالیایی نیز احساس می‌کند که درجه متوسط ​​RCB ضعیف است و این امر باعث می‌شود که Faf du Plessis و Virat Kohli در دو جایگاه برتر قرار گیرند.

“از نظر من، ترتیب میانی RCB ضعیف به نظر می رسد، و تیم ها قصد دارند از این واقعیت استفاده کنند و ویکت های کهلی و فاف را زودتر بدست آورند. اگر تیم های حریف موفق شوند چند ویکت در پاورپلی ها بگیرند، آنها خواهند بود. (خیلی زیاد) در بازی مقابل RCB.”

طبق گفته سونیل گاواسکار بزرگ هندی، کوهلی اخیراً در قالب T20 به دنبال تماس شوم است، اما قطعاً در TATA IPL 2023 به پشتیبانی سایر خمیرهای جانبی نیاز دارد.

“امسال RCB روی کوهلی حساب می کند. اگر او در هر مسابقه خوب بازی کند، شانس برنده شدن RCB افزایش می یابد. ویرات یکی از بزرگترین فوق ستاره ها است؛ نه تنها RCB، بلکه طرفداران هر تیمی دوست دارند دویدن از او را ببینند. اما سایر بازیکنان تیم باید بازی خود را بالا ببرند و بار را تقسیم کنند.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله