Virat Kohli دو بز از IPL را انتخاب می کند. آنها MS Dhoni و Rohit Sharma نیستند

ویرات کوهلی، یکی از بهترین کتک‌زنان تمام دوران، طی سال‌ها در لیگ برتر هند، با برخی از بهترین بازیکنان جهان رقابت کرده و با آنها رقابت کرده است. وقتی صحبت از لیگ T20 به میان می‌آید، نام‌هایی مانند ام‌اس ثونی، روهیت شارما، جاسپریت بومرا، دواین براوو، سورش راینا و غیره در لیگ وجود داشته است. با این حال، زمانی که از کوهلی خواسته شد GOAT از IPL، ستاره رویال چلنجرز بنگلور اعتراف کرد که انتخاب بسیار دشواری بود.

سوال به قدری پیچیده بود که کهلی نتوانست نام واحدی را انتخاب کند. او با دو بازیکن پیش رفت – AB de Villiers و Lasith Malinga. خود کوهلی با دی ویلیرز پیوندی پر جنب و جوش دارد، زیرا در زمان حضور این بازیکن آفریقای جنوبی در IPL در کنار او بازی کرده است. در واقع کوهلی و دی ویلیرز دو تا از بهترین دوستان بازی هستند.

وقتی صحبت از مالینگا به میان می‌آید، بدون شک گام‌باز سریلانکا بهترین بازی‌کننده مرگ در IPL است. مالینگا با قهرمانی‌هایش در پایان بازی، مسابقات متعددی را برای سرخپوستان بمبئی تقریباً به تنهایی برنده شده است.

وقتی صحبت از De Villiers به ​​میان می آید، او یکی از بهترین تمام کننده هایی است که بازی تا به حال دیده است. دی ویلیرز در 184 مسابقه IPL خود، 5162 دوش را با میانگین 39.71 و نرخ ضربه 151.69 به ثمر رساند.

مالینگا که در تمام دوران حرفه‌ای خود در IPL فقط برای هندی‌های بمبئی بازی کرد، در 122 مسابقه 170 ویکت با نرخ اقتصادی درخشان 7.14 انتخاب کرد.

از کوهلی نیز در جریان پرسش و پاسخی در جیو سینما چند سوال دیگر پرسیده شد. آن ها هستند:

  • دست کم گرفته ترین خمیر – آمباتی رایودو.
  • بهترین بازیکن همه جانبه – شین واتسون.
  • اسپینر بهتر بین نارین و رشید – رشید.
  • عکس مورد علاقه در T20s – عکس کششی.
  • تیم مورد علاقه برای بازی با CSK به دلیل هواداران زیاد.

خود کوهلی با 6411 دوش در 208 مسابقه، بالاترین گلزن تاریخ لیگ برتر فوتبال است. از زمان افتتاحیه لیگ، کوهلی فقط برای RCB در لیگ T20 بازی کرده است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله