Virat Kohli در صحنه های تازه پس از مسابقه از بازی DC vs RCB جرقه های خنده را برمی انگیزد. تماشا کردن

پس از صحنه‌های زشت پس از بازی از بازی لاکنو سوپر جاینتز و رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند 2023، لحظات تازه‌ای از بازی دوم در روز شنبه پدیدار شد. اگرچه بازگشت ویرات کوهلی به خانه با پیروزی 7 ویکت دهلی کپیتالز خراب شد، بازیکن سرسخت RCB در حالی که پس از بازی با ایشانت شارما و چند بازیکن دیگر دی سی صحبت می کرد، حال و هوای شادی داشت. پیوند مشترک ویرات و ایشانت به سال‌ها قبل برمی‌گردد و رفاقت آنها در ورزشگاه آرون جیتلی پس از مسابقه کاملاً مشهود بود.

در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، کوهلی در حال شوخی‌هایی با ایشانت دیده می‌شود که چند بازیکن دیگر دی‌سی را به شورش خنده واداشت. اینم ویدیو:

در مورد این مسابقه، نیم قرن کوهلی بیهوده بود زیرا دهلی کاپیتالز بر فیل سالت 87 سوار شد تا یک مکان در جدول امتیازات IPL 2023 به دست آورد.

سالت نیم قرن دوم خود را در اولین فصل خود در IPL رقم زد تا در تعقیب 182 نفری دهلی، تیم میزبان با 20 توپ در زمین فیروز شاه کوتلا برنده شد.

سالت، یک ضربه گیر ویکت بان، با 60 دویدن با کاپیتان دیوید وارنر، که 22 ضربه را زد، شروع کرد و سپس 59 دوش را با میچل مارش، که 26 ران را شکست داد، شروع کرد.

سالت که از سال 2021 تاکنون در 30 مسابقه توپ سفید به عنوان نماینده انگلیس حضور داشته است، گفت: “این اولین باری است که بسیاری از مردم من را با خفاش می بینند. بسیاری از هواداران هندی اگر مسابقات دیگر را تماشا نکنند احتمالا برای اولین بار من را تماشا می کنند.” ، پس از عملکرد مرد برتر خود به خبرنگاران گفت.

از زمانی که حراج انجام شد، احساس می‌کنم هدفم به اینجا آمد و بازی‌ها را برد، خودم را در بین بهترین‌های دنیا به چالش بکشم، زیرا واقع بینانه می‌دانیم که این لیگ بهترین لیگ داخلی در جهان است.»

ضربات ضربه زدن به ویرات کوهلی 55 و 54 شکست ناپذیر توسط ماهیپال لومرور که به بنگلور کمک کرد پس از انتخاب اول ضربه زدن به 181-4 برنده شد.

کانون توجهات همچنان روی کوهلی متولد دهلی باقی ماند، زیرا کاپیتان سابق در مقابل جمعیتی که اکثراً پیراهن بنگلور را بر تن داشت، روی زمین گذاشت.

با ورودی های AFP

موضوعات ذکر شده در این مقاله