Virat Kohli در تمرکز به عنوان RCB در بازی SunRisers Hyderabad در بازی Must-Win

ویرات کوهلی در کانون توجه قرار خواهد گرفت زیرا رویال چلنجرز بنگلور به دنبال تقویت ادعای خود برای حضور در پلی آف IPL در دیداری که باید برنده شود برابر سانرایزرز حیدرآباد عقب مانده در روز پنجشنبه است. RCB در حال حاضر با 12 امتیاز از همین تعداد بازی در رده پنجم قرار دارد و برای تضمین جایگاه خود در پلی آف، دو بازی ضروری را پیش رو دارد. SRH از سوی دیگر از مسابقات خارج شده و با 8 امتیاز از 12 مسابقه در رده نهم قرار دارد.

در کنار کاپیتان Faf du Plessis، کوهلی یکی از بهترین گلزنان RCB است اما پس از شکست های متوالی – 18 در برابر راجستان رویالز و 1 در مقابل هندی های بمبئی – استاد به دنبال بهترین عملکرد خود در برابر SRH و کمک است. علت طرف او

Du Plessis از جلو هدایت تیم را به عهده داشته است و در فرم درخشانی قرار دارد و با 631 ران از 12 بازی با میانگین 57.36 رتبه اول را در لیست run-getter به خود اختصاص داده است.

کوهلی با 438 دوش، با میانگین 39.81 با شش پنجاه، بهترین خمیر RCB بعدی است. اما برخلاف دو پلسیس، کوهلی به اندازه کافی سازگار نبوده و در برخی مواقع با نرخ اعتصاب خود دست و پنجه نرم کرده است.

ضربه‌ای دیگر که RCB از آن استفاده می‌کند، گلن ماکسول است که با ضربه‌های درخشان خود، که شامل پنج نیم قرن می‌شود، تأثیر زیادی گذاشته است.

RCB پس از انهدام 112 ران فرمانده راجستان رویالز در آخرین بازی خود، اعتماد به نفس بالایی دارد.

سوار بر دو پلسیس و ماکسول پنجاهی پشت سر هم، RCB 171 برای 5 پست کرد و سپس وین پارنل (3/10) در شرکت مایکل بریسول (2/16)، کارن شارما (2/19) و محمد سراج (1/10) RR را برای 59 ناچیز جمع می کند.

در بخش بولینگ، بار دیگر مسئولیت تحویل کالا بر عهده Parnell، Siraj و Bracewell خواهد بود.

آخرین مسابقه همچنین شاهد بازگشت RCB به مسیرهای پیروزی پس از شکست های متوالی مقابل MI و دهلی کپیتالز بود.

SRH، از سوی دیگر، پس از تبدیل شدن به دومین تیمی که از مسابقات خارج می شود، برای غرور بازی خواهد کرد.

SRH به دنبال این است که با ثبت برد در دو بازی باقیمانده، چیزی برای تشویق هواداران خود فراهم کند.

برای SRH در این فصل، هم در بخش باتینگ و هم در بخش بولینگ، گردش کم رنگی بوده است.

با محرومیت هاینریش کلاسی و تا حدودی راهول تریپاتی، هیچ ضربه‌ای نمی‌توانست برای تیم ارائه دهد. SRH همان طور که از آفریقای جنوبی انتظار می رفت، به شدت تحت تاثیر فرم ضعیف کاپیتان آیدن مارکرام قرار گرفت.

هری بروک ابتدا جرقه هایی را نشان داد و سپس محو شد، در حالی که مایانک آگاروال هیچ جا دیده نمی شد.

در میان بول کاران SRH، بوونشوار کومار با تجربه با 14 ویکت از 12 بازی موفق ترین است، اما او نیز به بهترین شکل خود نگاه نکرد.

مایانک مارکانده (12 ویکت از 10 بازی) تحت تأثیر قرار گرفت اما SRH به دلیل فرم ضعیف مارکو یانسن، تی ناتاراجان و عمران مالیک به شدت آسیب دید.

تیم‌ها (از): رویال چلنجرز بنگلور: فاف دو پلسیس (ج)، آکاش دیپ، فین آلن، آنوج راوات، آویناش سینگ، مانوج بانداژ، مایکل بریسول، وانیندو هاسارانگا، دینش کارتیک (هفته‌انه)، سیدارث کائول، ویرات کوهلی، ماهیپال لومرور، گلن ماکسول، محمد سراج، وین پارنل، هارشال پاتل، سویاش پرابهودسای، راجان کومار، شهباز احمد، کارن شارما، هیمانشو شارما، سونو یاداو، ویجیکومار ویشاک، کیدار جادهاو.

Sunrisers Hyderabad: آیدن مارکرام (c)، عبدالصمد، راهول تریپاتی، گلن فیلیپس، آبیشک شارما، مارکو یانسن، فضلحق فاروقی، کارتیک تیاگی، بوونشوار کومار، تی. ناتاراجان، عمران مالیک، هری بروک، مایانک آگارالوالسن، هین ریچ رشید، مایانک مارکانده، ویورانت شارما، سامارث ویاس، سانویر سینگ، اوپندرا یاداو، مایانک داگار، نیتیش کومار ردی، آکال حسین و آنمولپریت سینگ.

شروع مسابقه ساعت 19:30 PTI SSC SSC AH AH

موضوعات ذکر شده در این مقاله