Virat Kohli حیرت زده نمی تواند کمک کند اما با درماندگی به شوت راویچاندران اشوین بی اختیار لبخند بزند. تماشا کردن

رویال چلنجرز بنگلور (RCB) پس از شکست دادن راجستان رویالز (RR) با هفت ویکت در یک مسابقه IPL 2023 در روز یکشنبه به پیروزی های متوالی دست یافت. سوار بر نیم قرن گلن ماکسول و فاف دو پلسیس، RCB در 20 اور مجموعاً 189/9 را به ثبت رساند. در حالی که ماکسول و دو پلسیس حمله را به سمت بولرهای RR بردند، کاپیتان ایستاده RCB ویرات کوهلی روز سختی را در دفتر داشت. پس از اینکه RR تصمیم گرفت ابتدا کاسه کند، کوهلی در اولین تحویل مسابقه توسط ترنت بولت اخراج شد.

محمد سراج با تعقیب یک هدف 190، به روند پربار خود ادامه داد و جاس باتلر را در چهارمین تحویل اولین اوور پاکسازی کرد. با این حال، Yashasvi Jaiswal (47) و Devdutt Padikkal (52) برای RR نگه داشتند و در یک نقطه به نظر می رسید که این دو تیم خود را به برد نزدیک می کنند.

اما، ویکت پادیکال باعث سقوط RR شد زیرا RCB در فواصل منظم ضربه می زد و کنترل روند را در دست می گرفت. با 20 مورد نیاز از آخرین بازی، امیدهای RR به راویچاندران اشوین و دهرو ژورل امیدوارکننده بود.

در یک چرخش عجیب و غریب، اشوین یکی از عجیب ترین شوت ها را در حالی که به هارشال پاتل برای یک مرز بر روی توپ اول اوور ضربه زد، انجام داد. در حالی که اشوین می خواست توپ را روی میدویکت عمیق بکشد، هارشال توپی آهسته تر به توپ زد و ضربه را مجبور کرد ضربه خود را در آخرین لحظه بررسی کند.

با این حال، توپ یک لبه بالایی ضخیم پیدا کرد و روی سر دروازه بان و همچنین بازیکن زمین در یک سوم کوتاه حرکت کرد. کوهلی، با این حال، پس از تلاش عجیب اشوین که منجر به یک مرز شد، در ناباوری مطلق بود.

اما علیرغم اینکه اشوین 10 گل از سه توپ به ثمر رساند، برای 12 توپ گرفتار شد تا هارشال برای سومین ویکت خود در بازی و RCB یک پیروزی هفت ران را به ارمغان آورد.

سامسون، کاپیتان بازنده، گفت: «این در مورد شتاب در این زمین است.

“به طور معمول، هتمایر این کار را برای ما انجام می دهد، اما او یک بازی غیرفعال داشت. ما اکنون دو بازی متوالی را باخته ایم. زمان آن رسیده است که جوراب هایمان را بالا بکشیم و قوی تر برگردیم.”

(با ورودی های AFP)

موضوعات ذکر شده در این مقاله