Virat Kohli به سریال “هر مکانی که برای RCB می رود” هری کین در فصل آینده پاسخ می دهد Tweet

ویرات کوهلی به هری کانز پاسخ می دهد

به نظر می رسد ویرات کوهلی و هری کین یک رفاقت عالی دارند.© توییتر


سرپرست تیم سلطنتی Challengers Bangalore (RCB) ویرات کوهلی پاسخ جالبی را به هری کین ارائه داد ، وی از کریکت در مورد احتمال حضور در تیم حق امتیاز برای فصل بعدی لیگ برتر هند (IPL) پرسید. کین روز جمعه با ارسال ویدیویی در توییتر ، ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن دیده می شود هنگام بازی کریکت داخل سالن با سایر بازیکنان تاتنهام هاتسپور تمیز توپ توپ تنیس را می زند. “این یک برنده مسابقه ای است که T20 به من ضربه می زند. من فکر می کنم. هر مکان برایRCBTweets درIPL در فصل آیندهimVkohli” ، عنوان را در توییت خوانده شده است.

اخبار

کوهلی در واکنش به مهارت مهاجم تاتنهام تمجید کرد. وی با پیشنهاد نقش بالقوه به عنوان یک ضد حمله “ضد حمله” در تیم RCB ، آن را دنبال کرد.

“این مهارت خوب است. ممکن است ما بتوانیم شما را به عنوان یک ضد حمله به Hatsane حمله کنیم.”

کوهلی در جریان اولین ODI از سری سه مسابقه روز جمعه بین استرالیا و هند در عمل دیده شد. این پیرمرد 32 ساله نتوانست تأثیر زیادی بگذارد و با بدست آوردن 21 زایمان ، تعداد زیادی زایمان را از دست داد و بازدید کنندگان با اختلاف 66 دوش شکست خوردند.

تبلیغ شده

RCB پیش از این به پست کین پاسخ داده بود و تأیید کرد که آنها پیراهن شماره 10 را فقط برای این فوتبالیست رزرو کرده اند. “حق استفاده از پیراهن شماره 10 را فقط برای شما رزرو کرده ایم ،harrykane” ، این نظر را از حق امتیاز IPL روی پست مهاجم می خوانید.

کین در این فصل با هفت گل به نام خود در فرم خوبی برای تاتنهام به سر می برد. تاتنهام با کسب 20 امتیاز از 9 مسابقه ، در حال حاضر در بالای جدول لیگ برتر است.

مباحث ذکر شده در این مقاله