Virat Kohli برای نجات! پوستر غول پیکر هواداران را در فینال IPL 2023 از باران در احمدآباد نجات می دهد

Virat Kohli برای نجات!  پوستر غول پیکر هواداران را در فینال IPL 2023 از باران در احمدآباد نجات می دهد

جمعیتی که در فینال IPL 2023 خود را از باران نجات می دهند© توییتر

فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز در احمدآباد در روز یکشنبه به شدت تحت تاثیر باران قرار گرفت و بازی روز دوشنبه به روز رزرو شده منتقل شد. اگرچه جمعیت حاضر در ورزشگاه نارندرا مودی برای بازی مورد انتظار آماده بودند، اما باید در فواصل زمانی معین با باران مواجه می شدند و تمام قسمت های زمین به درستی پوشیده نشده بود. در نتیجه، جمعیت هر بار که باران شروع می‌شد، با عجله به زیر سایه می‌رفتند و برای برخی، ویرات کوهلی ناجی آن‌ها بود. در تصاویری که در رسانه های اجتماعی در حال پخش شدن است، می توان طرفدارانی را مشاهده کرد که از پوستر بزرگ کوهلی استفاده می کنند تا خود را از باران نجات دهند و نام کاپیتان سابق هند را فریاد بزنند.

“#فینال #TATAIPL 2023 به روز رزرو در 29 می – ساعت 7:30 بعد از ظهر IST در ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد منتقل شد. بلیط های فیزیکی امروز فردا معتبر خواهند بود. از شما می خواهیم بلیت ها را ایمن نگه دارید. و دست نخورده،” IPL روز یکشنبه در توییتی نوشت.

این اولین بار در تاریخ IPL است که یک درگیری قله باید به روز رزرو منتقل می شود. تعویق این دیدار برای بسیاری از هواداران هیجان زده حاضر در ورزشگاه و همچنین کسانی که در خانه های خود منتظر درگیری قله بودند، شوکه کننده بود. حدود ساعت 11 شب IPL اعلام رسمی کرد و به بسیاری از گمانه زنی ها پایان داد.

اگر حتی یک بازی پنج اور تا ساعت 12:26 به وقت محلی امکان پذیر نباشد، روز دوشنبه یک برنده خواهد بود. زمان قطع برای شروع Super Over ساعت 12:56 صبح است. اگر Super Over نیز امکان پذیر نباشد، گجرات تایتانز برنده اعلام می شود زیرا آنها در مرحله لیگ برتر مسابقات را به پایان رساندند.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله