Virat Kohli با مربی دوران کودکی ملاقات می کند، لحظه ای شیرین را پیش از بازی DC در مقابل RCB به اشتراک می گذارد. تماشا کردن

ویرات کوهلی پیش از بازی لیگ برتر هند (IPL) بین دهلی کپیتالز (دی سی) و رویال چلنجرز بنگلور (RCB) در ورزشگاه آرون جیتلی به شهر خود بازگشت. پیش از بازی، کوهلی به مربی دوران کودکی خود، راجکومار شارما رسید و پاهای او را لمس کرد. ویدئویی از همین موضوع در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. IPL در توییتر رسمی خود این ویدیو را شرح داده است: “یک ملاقات و احوالپرسی سالم. @imVkohli با مربی دوران کودکی خود آشنا می شود.”

راجکومار شارما، مربی دوران کودکی کوهلی، با یادآوری یک حادثه، فاش کرد که این بازیکن کریکت در روزهای ابتدایی خود در مورد تمرین با بازیکنان گروه های سنی بزرگسالان سرسخت بود.

زمانی که او برای اولین بار آمد، من او را در زیر 11 ها قرار داده بودم. او هرگز به جوانان خود نمی رفت. او از من می پرسید “آقا، من نمی خواهم با بزرگترها بازی کنم.” به او گفتم “تو” راجوکومار قبل از بازی آنها مقابل دی سی در آرون جیتلی به RCB گفت: “بسیار جوان هستید، بنابراین باید با بچه های گروه سنی خود بازی کنید. اما او به من گفت که آنها نمی توانند من را بیرون کنند و من می توانم آنها را بازی کنم.” ورزشگاه شنبه.

کاپیتان RCB Faf du Plessis برنده بازی پرتاب شد و تصمیم گرفت مقابل DC بکوبد.

RCB شامل مهاجم درجه متوسط ​​Kedar Jadhav در بازی XI بود.

دهلی کپیتالز از موکش کومار و میچل مارش، بازیکن همه کاره استرالیایی در یازدهم نام برد. موکش به جای آنریش نورتژ، بال‌باز اهل آفریقای جنوبی، که بنا به دلایل شخصی به خانه بازگشته، آمده است.

تیم ها: پایتخت دهلی: دیوید وارنر (ج)، فیلیپ سالت (و)، میچل مارش، ریلی روسوو، مانیش پاندی، امان حکیم خان، آکسار پاتل، کولدیپ یاداو، موکش کومار، ایشانت شارما، خلیل احمد.

رویال چلنجرز بنگلور: فاف دو پلسیس (c)، ویرات کوهلی، آنوج روات، گلن ماکسول، ماهیپال لومرور، دینش کارتیک (و)، کیدار جاداو، وانیندو هاسارانگا، کارن شارما، محمد سراج، جاش هازلوود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله