Vijay Shankar در 5 یا 6 برابر ضربه سخت مشابه Hardik Pandya ندارد: Gautam Gambhir


گوتام گامبیر ، افتتاح کننده اسبق هند احساس می کند تیم ویرات کوهلی همچنان با مشکل عدم تعادل روبرو خواهد شد تا جایی که جایگزین مناسبی برای هاردیک پاندیای نیمه مناسب پیدا کند زیرا نزدیکترین رقیب وی ویجی شانکار در یک سطح نیست. Pandya در حال حاضر به عنوان یک بتسمن متخصص بازی می کند و مطمئن نیست که چه زمانی کاملاً آماده است تا در کریکت ODI کاسه بکشد. هند در 66 دور در استرالیا در یک بازی افتتاحیه با امتیاز بالا که در آن بازدیدکنندگان گزینه ششم بولینگ را از دست دادند ، باختند.

اخبار

قهرمان دو پیروزی در جام جهانی در پاسخ به این س ifال که آیا مشکلی در تعادل وجود ندارد ، نمی تواند بیشتر توافق کند.

به نقل از ESPN Cricinfo ، گامبیر گفت: “زمان بزرگ و این اتفاقاتی می افتد که – از آخرین جام جهانی. اگر هاردیک مناسب نیست (برای کاسه بازی) ، ششمین گزینه بولینگ شما کجاست”.

گامبیر مستقیم گفت: “این فقط ویجی شانکار است که فکرش را می کنم اما آیا او در شماره 5 یا 6 همان ضربه را دارد. آیا او می تواند هفت یا 8 بار بیش از حد به شما بدهد ، من شک دارم.”

به گفته گامبیر ، این نوعی از مشکل است که حتی در صورت بازگشت بازکننده کالیبر روهیت شارما ، نمی توان آن را مرتب کرد.

“شما می توانید (در مورد) قرار دادن Manish Pandey صحبت کنید ، حتی اگر و وقتی Rohit Sharma دوباره به XI بازگردد ، مشکلی که اکنون با آن روبرو هستید با آن روبرو خواهید شد. هیچکس در میان شش نفر برتر نیست که بتواند واقعاً به شما کمک کند کوپه اورها “.

در حالی که مارکوس استوئینیس و گلن ماکسول در حال حاضر در بازی XI به ترتیب با سرعت و بولینگ همه کاره بازی می کنند ، استرالیا تعدادی مرد پشتیبان با چندین مجموعه مهارت دارد ، از جمله تازه کار کامرون گرین ، که قرار است اولین بازی بین المللی خود را انجام دهد .

تبلیغ شده

“و اگر طرف استرالیایی را می بینید ، مویزس Henrqiues وجود دارد ، كه می تواند به شما چند شكل بدهد ، شان ابوت وجود دارد كه كلی بولینگ همه جانبه است. آنها دانیل سامس را دارند كه هم می تواند كاسه بازی كند و هم خفاش.

“از نظر هند ، اگر هاردیك نامناسب باشد ، جایگزین كجاست؟”

مباحث ذکر شده در این مقاله