“Too Many Dot Balls In…”: MS Dhoni تاکید می کند که CSK در مقابل RR کجا کوتاه آمده است

ماهندرا سینگ دونی، کاپیتان سوپر کینگز چنای، دوره استراحت در اوورهای میانی را دلیل شکست سه ران تیمش مقابل راجستان رویالز در مسابقه ای پی ال ​​در روز چهارشنبه در چنای نامید. Dhoni که 32 توپ از 17 توپ به ثمر رساند، نتوانست به توپ آخر شش ضربه بزند اما احساس کرد که سرنوشت مسابقه بین 7 تا 15 رقم خورده است که در آن دوون کانوی (50 توپ از 38 توپ)، شیوام دوب (8 بر 9) تعیین شده است. توپ) و معین علی (7 توپ از 10 توپ) نتوانستند مقابل راویچندران اشوین (25/2) و یوزوندرا چاهال (27/2) به میدان بروند.

“برای اسپینرها چیز زیادی وجود نداشت، اما در دوره میانی، توپ های نقطه ای زیادی وجود داشت. اگر (توپ) متوقف شود و سطح را خاموش کند، خوب است. اما در اینجا اینطور نبود. دونی در مراسم معرفی پس از بازی گفت.

ما (او و راویندرا جادجا) آخرین زوج ضربه‌زنی بودیم، در اوایل تورنمنت، شما نمی‌توانید سخت پیش بروید، NRR را در نظر داشته باشید زیرا تعداد اورهای زیادی وجود داشت. کاپیتان سابق هند گفت: ما می‌توانستیم تک‌های بیشتری بگیریم.

در ضربه زدن به سه بیگ شش، دونی گفت که منتظر بود تا بوللر مرتکب اشتباه شود.

“من خیلی چیزها را دوست ندارم. فقط منتظر می مانم تا بولرها چند خطا مرتکب شوند. توپ گیر در اوور آخر کمی تحت فشار بود. شما باید از خود حمایت کنید. قدرت من این است که به دنبال ضربه مستقیم باشم.” او همچنین ناامید بود که ضرباتش نمی توانست از فاکتور شبنم سود کند.

“ما مقدار شبنم را دیدیم و بعد از چند اوور اول، نسبتا آسان شد. باید با خفاش بهتر عمل می کردیم.

در مجموع، توپ گیرها خوب کار کردند. [On 200 games as captain] من در نقاط عطف بزرگ نیستم. 199 یا 200 چه ربطی داره 200 تا بازی یه تعریفه. با تشکر از قادر متعال. اما همانطور که گفتم چیز خاصی نیست.»

سانجو سامسون، کاپیتان برنده، کاپیتان تیمش را به خاطر حفظ آرامش خود حتی در زمانی که مسابقه تا پایان متشنج می‌شد، تحسین کرد.

توپ گیرها در پایان خونسردی خود را حفظ کردند و واقعاً خوب بازی کردند، ما نیز به بازی های خود ادامه دادیم. من خاطرات خوبی در Chepauk ندارم، هرگز در اینجا برنده نشدم و می خواستم امروز برنده شوم.

در مورد شلیک سریع دونی، سامسون گفت: “دو اور آخر متشنج بود، من سعی کردم آن را به عمق بکشم، اما شما هرگز با آن مرد (Dhoni) در امان نیستید. شما باید به آن مرد و کارهایی که او می تواند انجام دهد احترام بگذارید. به او.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله