“The Winning Mantra Of MS Dhoni Is…”: هم تیمی سابق کاپیتان CSK هاربهاجان سینگ فاش می کند

تصویر فایل کاپیتان CSK MS Dhoni© BCCI/IPL

از آنجایی که سانجو سامسون و تیمش با یک برد کوتاه سه ران به قلعه Chepauk نفوذ کردند و به MS Dhoni کاپیتان CSK فرصتی ندادند که بازی را در اولین دیدار خود در IPL 2023 در یک بازی هیجان انگیز به پایان برساند، ارتش زرد اکنون هدف قرار خواهد گرفت. برای جبران لطف در شهر صورتی. پس از شکست مقابل راجستان رویالز، CSK سه بازی را در یورتمه پیروز شده و به صدر جدول رده بندی تیمی صعود کرده است. RR اما در هفت بازی هشت امتیاز دارد. یکی از بزرگترین دلایل نمایش خوب CSK، شروع محکمی است که تیم از زوج آغازین خود یعنی روتوراج گایکواد و دوون کانوی کسب می کند. متیو هیدن، بازیکن سابق کریکت استرالیا، کانوی را تمجید کرده است – که دونده پیشرو برای CSK است – برای نشان دادن تطبیق پذیری خود در IPL در حال انجام، تحسین های زیادی را به دست آورده است.

متیو هیدن در گفتگو با کریکت لایو استار اسپورت گفت: “در ابتدا نگران دوون کانوی بودم، زیرا او مدتی را در پاورپلی بازی می کرد و روتوراج گایکواد در حال بازی مهاجم بود. اما در چند بازی اخیر، کانوی دنده ها را تغییر داده است. در شروع فصل، شراکت افتتاحیه برای CSK سرد و گرم بود، اما اکنون یکپارچگی وجود دارد. خوشحالم که می بینم کانوی، به عنوان یک بازیکن ارشد، نقش رهبری را بر عهده می گیرد.”

یکی دیگر از دلایل مهم CSK برای یافتن موجو خود، نحوه هدایت کاپیتان الهام بخش آنها، MS Dhoni است. هاربهاجان سینگ، اسپینر سابق هندی، با نگاهی به شعار موفقیت کاپیتان قهرمان چهار دوره IPL، ادعا کرد که ام اس دونی از یک بازیکن حمایت می کند.

هاربهاجان سینگ در گفتگو با کریکت لایو استار اسپورت گفت: “مانترای برنده ام اس دونی این است که او در بهترین موقعیت و موقعیت ضربتی مورد علاقه خود از بازیکن حمایت می کند. دونی بازیکنان را تا پای جان حمایت می کند و این دلیل قهرمان شدن CSK است. او به طور مکرر یا بعد از هر مسابقه از برنامه بازی خود منحرف نمی شود. بازیکنان باید این اعتقاد و ایمان را به مدیریت و کاپیتان داشته باشند. فقط در این صورت آنها عملکرد می کنند و مدیریت تیم MS و CSK آن را درک می کند.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله