Tejashwi Yadav ، وارث باهوش Lalu Yadav ، در انتظار موفقیت در اولین زمان است

Tejashwi Yadav: وارث باهوش Lalu Yadav در انتظار موفقیت در اولین زمان است

تجویوی یداو موفق شده است در انتخابات امسال بیهار توجه زیادی را به خود جلب کند.

پاتنا:

او ممکن است رهبری جبهه مخالفی بنام “اتحاد بزرگ” را در بر بگیرد که شامل سه بلوک مهم سیاسی است ، اما زرادخانه تجسوی یداو در این انتخابات چیزی شبیه به حریف وی نیتیش کومار ندارد.

برخلاف رئیس وزیر فعلی که تمام قدرت BJP را دارد – از قدرت ستاره ای نخست وزیر نارندرا مودی ، کابینه او گرفته تا رهبران دیگر مانند یوگی آدیتینات – تجوشوی یداو یک نمایش تک نفره در مبارزات انتخاباتی بوده است.

اما نبود ارتش از ستارگان ستارگان و پدر کاریزماتیک او لالو یداو ، که از ژانویه 2018 در زندان به جرم فساد در زندان است ، یک سیاستمدار غریزی را در وارث 31 ساله اعلام نشده رشتریا جاناتا دال یا RJD کشف کرد.

در تجمعات عمومی ، او اغلب دیده می شود که به طور خودجوش با مردم در تعامل است ، برخلاف PM Modi. وقتی او می پرسد جمعیت تشویق می کنند “Naukari chahiye؟ (آیا شغل می خواهید؟) “و سپس ادامه می دهد که چگونه در صورت رای گیری به قدرت ، 10 کار غیر دولتی دولت را در اولین جلسه کابینه خود امضا می کند.

وی این خبر را در ماه سپتامبر ، بسیار قبل از انتخابات اعلام کرد ، اما رهبران اتحاد ملی دموکراتیک ملی (NDA) تازه فهمیده اند که در زمان بحران اقتصادی ، عمیقاً چه طنین انداز توده های مردم شده است. در ملا public عام ، آنها هنوز معتقدند که این رای بیش از نتایج فاجعه بار انتخابات ملی 2019 او را به دست نخواهد آورد.

okq1mm8s

تعهد اصلی تجاوی یداو در این انتخابات 10 شغل بی سابقه بوده است.

نجوا از نظر سیاسی دو پسر لالو یداو نیرومند ، تجوشوی یداو در سال 2015 پس از دفن سالها دشمنی RJD و Janata Dal-United (JD-U) به عنوان معاون نیتیش کومار ، به عنوان معاون نیتیش کومار سوگند یاد کرد و به طور مشارکتی همکاری کرد برای جلوگیری از جنجالیز BJP در انتخابات ایالتی.

با این حال ، با نیتش کومار ائتلاف تغییر بازی در سال 2017 به دلیل اتهامات فساد علیه یداوها ، به ویژه تجاوی ، و بازگشت به متحد قدیمی خود BJP ، رهبر RJD خود را از شماره 2 در این ایالت به نیمکت مخالف تبدیل کرد یک شبه

وی سال آینده پس از دستگیری لالو یداو در یک رسوایی فساد اداری ، مسئولیت RJD را به دست گرفت. به نظر می رسد که یاداو جوان با استفاده از محل های صاف خود ، بیش از وزن خود مشت می زند در حالی که برادر بزرگترش ته پراتاپ اخبار ملی را برای لباس های جشن و دشمنی با همسرش تهیه می کند.

با این وجود ، علی رغم صدای گزنده صدا و تحسین کارشناسان تلویزیونی ، تجشوی یداو ، که در انتخابات عمومی 2019 بهار به مبارزات مخالفان برخاست ، با بدبختی روبرو شد و یکی از 40 کرسی ایالت لوک سبها را به خانه برد.

وی بیش از یک ماه ناپدید شد و در اواخر ماه ژوئن دوباره ظاهر شد ، و توضیحات مربوط به ناپدید شدن خود در معالجه آسیب دیدگی پا. از آن زمان ، یداو جوان به آرامی فشارهای “Chacha” (عمو) نیتیش کومار را افزایش می دهد.

ruvdcbk8

تجاوی یداو این بار به طور مداوم در راهپیمایی های خود جمعیت زیادی را به خود جلب می کند.

در این انتخابات افراد نزدیک به تجاوی یداو می گویند وی شخصاً بر همه جزئیات نظارت داشته است. تصمیم او برای رها کردن متحدانش جیتان منجی ، اوپندرا کوشوا و موکش ملا یک حرکت حساب شده بود پس از آنکه فهمید رأی آنها به نفع جبهه تحت رهبری RJD نیست و اگر آنها راه های جداگانه خود را ادامه دهند ، آنها به پایگاه رای دهندگان سنتی غذا خواهند خورد. اتحاد دموکراتیک ملی (NDA).

وی بر اساس نظرسنجی ها و بازخورد ها با احزاب چپ متحد شد که می توانند به کاندیداهای وی در مرکز بهار و برخی مناطق در شمال کمک کنند. اگرچه اتحاد با کنگره پر از اشکال بود ، اما پیش از این مداخله پریانکا گاندی وادرا 70 کرسی را واگذار کرد.

او همچنین عکس های والدین خود را – که در رسوایی های فساد غرق شده اند – از پوسترهای RJD انداخت. یک رهبر ارشد BJP اذعان کرد که آنها اکنون باید 10 تا 15 دقیقه صحبت کنند تا به رای دهندگان یادآوری حکومت لالو یداو و رابری دوی بپردازند زیرا بسیاری از آنها ، به ویژه جوانان ، آن روزها را به سختی به یاد می آورند. حتی نیتش کومار ، وزیر ارشد ، اخیراً شروع به استفاده از اصطلاح “جنگل راج” برای اشاره به آن زمان کرده است.

اعتماد به هوش و بلاغت خود ، تجشوی یداو نیتیش كومار 69 ساله را به چالش می كشد كه دائماً مباحثه را آغاز كند و به تمام حملات علیه او – از دوره كلاس نهم ابتدایی تا معضل 2019 – پاسخ های آرام دارد.

ur6i1fpo

تجاوی یداو در این انتخابات در طول یک روز به اندازه 12 تجمع کوتاه برگزار کرده است.

او که بی تجربه و نابالغ خوانده می شود ، می پرسد چرا نیتیش کومار او را در طول مشارکت در سال 2015 معاون خود قرار داده است. و در مورد اتهامات فساد مالی علیه پدر و مادرش ، او می گوید ، “لطفاً به هرگونه بی نظمی در بخشهای من اشاره کنید زمانی که من عضو نیتش جی بودم کابینه

او مرتباً در تجمع ها و رسانه ها طوطی بازی می کند و می گوید: “نیتیش کومار از نظر روحی و جسمی خسته است.” این حفاری است که رئیس وزیر مجبور شده است اغلب به آن پاسخ دهد.

وی در مورد س questionsالات تند در مورد وارد کردن نیرومندانی آلوده مانند آنانت سینگ و دادن بلیط به نامزدهای متهم به جنایاتی مانند تجاوز به عنف ، وی می گوید ، لطفا منتظر حکم دادگاه باشید و به پرسش هایی درباره این رهبرانی که با پرچم نیتیش کومار رقابت می کنند ، منحرف شود.

در کشوری که همه چیز توسط کاست تصمیم گرفته شده و الگوهای رأی گیری به اندازه کافی نهادینه شده اند تا اصطلاحات شبهه شناختی خود را مانند فاکتور MY (مسلمان-یداو) بدست آورند ، این انتخابات آزمایش خواهد کرد که Tejashwi Yadav چقدر می تواند میل خود را با جمعیت به آرا تبدیل کند و اینکه آیا میزان نظرسنجی وی در زمینه ایجاد شغل و احیای اقتصاد مورد توجه رای دهندگان قرار گرفته است.

اما نتیجه هرچه باشد ، حتی بدترین منتقدان وی نیز به طور خصوصی اعتراف می کنند که تجوشوی یداو با کارزار خستگی ناپذیر خود ، قبل از سال 2015 از جایی ، در سال 2019 به هرجای دیگر در سال 2020 ، از ناکجا آباد رفته است.