“Team Has Let KL Rahul Down”: مربی برنده IPL از کاپیتان LSG زیر آتش حمایت می کند

KL Rahul (68 off 61) همراه با Kyle Mayers شروعی ایده آل برای LSG فراهم کردند.© AFP

نیم قرن KL Rahul بیهوده بود زیرا گجرات تایتانز در یک بازی IPL 2023 در روز شنبه با هفت ران برتری Lacknow Super Giants را پشت سر گذاشت. با تعقیب مجموع ناچیز 136، راهول (68 امتیاز از 61)، همراه با شریک افتتاحیه، کایل مایرز، شروعی ایده آل برای LSG فراهم کردند و 55 دوش برای ویکت افتتاحیه اضافه کردند. با این حال، بولرهای GT بازگشتی قوی داشتند و LSG را به 128/7 در 20 اور محدود کردند. در حالی که چندین کارشناس از راهول به خاطر میزان ضرباتش انتقاد کرده اند، مربی سابق سان رایزر حیدرآباد (SRH) تام مودی از کاپیتان LSG حمایت کرده و گفته است که سایر بازیکنان او را ناامید کرده اند.

“فکر نمی‌کنم هیچ تقصیری متوجه KL Rahul باشد. فکر می‌کنم تیم او را ناامید کرده است. او و کایل مایرز، در راس ترتیب، سکوی ایده‌آلی را برای تعقیب هدف تعیین کردند. آیا Krunal Pandya باید می‌آمد. در شماره 3 یا نه، باز هم سهم او پس از آن شروع کافی بود. بقیه اعضای تیم و نحوه ساختار آن، مانند استراتژی در مورد ترتیب ضربه زدن، تفاوت بود.” .

راهول پس از کسب امتیاز مشکوک تبدیل شدن به اولین بازکننده در تاریخ IPL که در اینینگ های متوالی دو دختر اول بازی را انجام می دهد، تعقیب را به آرامی آغاز کرد.

اما او به زودی به انتقادات اخیر از میزان ضربات خود پرداخت و به نیم قرن 38 توپ رسید.

اخراج همکار بازکننده کایل مایرز به ترمز برخورد کرد و راهول نتوانست به هشت مرزی که قبلاً زده بود اضافه کند.

تنها 18 دوش به دنبال 23 توپ بعدی او انجام شد که با وجود 23 توپ حیرت انگیز کرونال، برادر هاردیک، حرکت لاکنو را از بین برد.

راهول همچنان در نقطه چین قرار داشت و 12 مورد نیاز بود تا پایان پایانی آغاز شود، اما او با پای مربعی توپ دوم گرفتار شد.

مارکوس استوینیس برای توپ بعدی بیرون بود و لاکنو پس از آن متحمل ران‌آوت‌های متوالی شد زیرا آنها برای شکست افت کردند.

(با ورودی های AFP)

موضوعات ذکر شده در این مقاله