Sydney Sixers vs Melbourne Renegades: کورتنی وب پرواز می کند تا الیزه پری را در لیگ باش بزرگ بانوان کنار بگذارد. تماشا کردن


با توجه به اینکه سیدنی سیکسرز هدف 167 دوایی خود را برای ملبورن رنگادز در جریان مسابقه لیگ بیگ باش بانوان (WBBL) تعیین کرده بود ، کورتنی وب با تلاش فوق العاده یکی از بهترین مسابقات را بیرون کشید تا الیز پری را به عقب برگرداند. غرفه دستگیره توییتر کریکت استرالیا با پخش مجدد ویدیویی از حساب رسانه های اجتماعی این مسابقات ، از این جوان 20 ساله استقبال کرد. در این ویدئو ، حتی مفسران نیز این تلاش را تحسین کردند و به این نکته اشاره کردند که صید در شرایط دشوار انجام شده است. مولی استرانو توپچی بود که اخراج را ثبت می کرد.

اخبار

کاپیتان سیدنی ، پری در سی و هفت بار از 38 زایمان بود ، و پنج ضربه محکم به او زد. پری با اشتباه در تحویل استرانو ، آن را به سمت وب لبه زد ، او با سرعت دوید و تمام طول را غوطه ور کرد تا توپ را بدست آورد.

دستگیره رسمی مسابقات عنوان را اینگونه عنوان کرده بود ، “سازمان دیده بان کورتنی وب را پرواز کند! یکی از جذابیت های مسابقات ، و این چیزی است که می گوید! # WBBL06”.

استرانو ویکت آلیسا هلی را نیز گرفت که 63 دوی از 38 توپ را به ثمر رساند.

Sophie Molineux و Lea Tahuhu دیگر بولینگ های ملبورن بودند که هر کدام یک ویکت ثبت کردند و سیدنی در 166/4 قرار گرفت.

تبلیغ شده

در فصل جاری ، وب سه مسابقه انجام داده است و 54 اجرا با ضربات 83.08 به دست آورده است. او همچنین در مجموع 65 توپ روبرو شده است ، چهار چهار و شش گانه را به دست آورده است. او همچنین برنده جایزه Player of Match شده است.

سیدنی در حال حاضر پس از 12 بازی در رده پنجم جدول لیگ قرار دارد. آنها پنج پیروزی و پنج شکست ثبت کرده اند. در همین حال ، ملبورن با کسب سه پیروزی و هفت شکست در رده هفتم جدول هشت تیمی قرار دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله