Sushil Kumar Modi ، BJP Old Warhorse ، در میان مهمانی های دو طرفه Bihar آزمایش شده است

Sushil Kumar Modi ، اسب جنگی قدیمی BJP ، در میان مشکلات دوقلوها در حزب در میان حزب آزمایش کرد

سوشیل کومار مودی ، سه بار معاون رئیس بحار ، بلندترین رهبر BJP در این ایالت است.

پتنا / دهلی نو:

Sushil Kumar Modi ، معاون وزیر بهار ، رئیس سازمان بسیار عالی با نفوذ قدرتمند به عنوان بلندترین رهبر BJP در این ایالت بوده است. این مهارت های مشهور اکنون با آشفتگی در ائتلاف حاکم NDA و موج قدرتمند ضد انحصار علیه دولت به رهبری نیتیش کومار ، مسلماً بزرگترین آزمون در این دوره از انتخابات قرار گرفته است.

همانطور که چراگ پاسوان از حزب لوک جانشکتی (LJP) ، یک شریک اصلی ائتلاف ، چند هفته قبل از نظرسنجی ها سرکش شد ، سوشیل کومار مودی اعلام کرد ، “هیچ چیز نیست ، اما ، نیتیش کومار وزیر ارشد خواهد بود”. در مصاحبه های متعدد وی به عنوان پیام BJP تکرار شد که با نیتیش کومار کاملاً مطابقت دارد ، زیرا چراغ پاسوان علیه او جنگ اعلام کرد. با این حال ، این اعلامیه نتوانسته است بحث در مورد بی میلی BJP برای ایجاد یک تمیز پاک از پیراگ پاسوان و بیرون انداختن او از اتحاد را کم کند. سوشیل مودی با رد هرگونه صحبت در مورد معامله درب پشت با رهبر جوان LJP ، به NDTV گفته بود ، “در هر جلسه عمومی ، من به مردم می گویم ، با رأی دادن به نامزدهای LJP رای خود را هدر ندهید. آنها رأی می دهند – برش دهنده “

سوشیل مودی 68 ساله ، که قبلاً با اختلاف زیاد اتحاد و تقسیم صندلی کار خود را پشت سر گذاشته بود ، گزارش شد که خواستار اقدام شدید علیه چراگ پسوان است. اگرچه گفته می شود که BJP این پیشنهاد را کنار گذاشته است.

همچنین در میان خشم عمومی نسبت به ویروس کرونا و بحران کارگران مهاجر ، زمزمه های شدید احساسات ضد نیتشی کومار در درون BJP وجود داشته است. سوشیل مودی و همکار وی راوی شانکار پراساد تنها نام های بزرگی هستند که توسط حزب برای مبارزات مشترک با جاناتا دال (یونایتد) آقای کومار مورد ستایش قرار گرفته اند.

irnf3n48

Sushil Kumar Modi گفت: “نه ، اما ، Nitish Kumar وزیر ارشد خواهد بود” همانطور که چراگ پاسوان گفت با JD (U) مبارزه خواهد کرد

سوشیل کومار مودی به دلیل نمایش عمومی حمایت از وزیر ارشد ، اغلب به عنوان “مرد نیتیش کومار” با موانع مخالف روبرو شده است. رفاقت آنها که از یک انجمن کاری طولانی حاصل شده بود (سوشیل مودی سه بار شماره 2 نیتیش کومار بوده است) ، حتی در زمان جدا شدن از مهمانی هایشان باقی ماند. چندین مورد وجود داشته است. هنگامی که نیتیش کومار مورد حمله شدید قرار گرفت ، از جمله از رهبران ارشد BJP مانند Giriraj Singh در سال گذشته در غرقاب در پاتنا که هزاران نفر را تحت تأثیر قرار داد و منجر به شیوع بیماری دنگی شد ، گزارش شد که سوشیل مودی برای جلوگیری از این حملات مداخله کرده است.

Sushil Modi به طور گسترده ای به عنوان معمار سقوط خیره کننده کنگره Nitish Kumar-RJD شناخته می شود ماهاگاتبدن دولت (اتحاد بزرگ) و بازگشت رئیس JD (U) به بخش NDA در سال 2017. آقای مودی روزانه و طی ماهها یک کمپین تهاجمی را رهبری می کرد و Lalu Yadav و خانواده اش را به فساد گسترده ای متهم می کرد که در نهایت نیتیش کومار را به طرز چشمگیری مشاهده کرد رها کردن شرکای خود و استعفا. آقای کومار تنها 14 ساعت بعد به عنوان رئیس وزیر دولت NDA بازگشت.

همانطور که نیتیش کومار استعفا داد ، آمیت شاه رئیس BJP با سوشیل مودی تماس گرفت و رهبر بیهار به زودی به خانه رئیس JD (U) هدایت شد و اعلام کرد ، “Nityanand Rai جی و من نیتیش را صدا کردم جی. BJP تصمیم گرفته است تا از او و دولت زیر نظر او حمایت كند. “سوشیل مودی همچنین بازگشت خود را اعلام كرد”آچه دین (روزهای خوب) “بیهار.

سوگند نیتیش کومار سوشیل مودی در pti 650

رهبر باسابقه BJP مجدداً به عنوان معاون رئیس جمهور سوگند یاد کرد. گفته می شود نخست وزیر نارندرا مودی هنگام تدوین شرایط تعامل با نیتیش کومار ، نام وی را توصیه کرده است.

سوشیل مودی بعنوان شماره 2 و وزیر دارایی نیتیش کومار تا سال 2013 دارای مهمترین ابتکاراتی بود که دولت ایالت انجام داد. نیتیش کومار از آقای مودی بخاطر افزایش درآمد بیهار در آن زمان تمجید کرده بود.