Suryakumar Yadav “Can Be The Permanent…”: Virender Sehwag موقعیت batting را برای ستاره MI پیشنهاد می کند

گجرات تایتانز با پیروزی قاطع مقابل سان رایزرز حیدرآباد در روز دوشنبه اولین تیمی شد که به پلی آف در IPL 2023 راه یافت. با سه جایگاه دیگر، قهرمانان پنج‌گانه هندی‌های بمبئی و بازیکنان تازه‌کار Lucknow Super Giants در روز سه‌شنبه در Lucknow به مصاف یکدیگر می‌روند تا یک قدم به سوی رزرو جایگاه پلی‌آف نزدیک‌تر شوند. MI در نیمه دوم IPL 2023 با توجه به برچسب “شکوفنده های دیرهنگام” خود، بخار جمع آوری کرد و غول پیکر آنها همچنان به چرخش خود ادامه می دهد. تیم تحت هدایت روهیت شارما چهار بازی از پنج بازی اخیر خود را برده است و قصد دارد امشب در لاکنو دو امتیاز حیاتی کسب کند.

هاربهاجان سینگ، بازیکن سابق کریکت هند معتقد است هندی‌های بمبئی می‌توانند در پایان مرحله لیگ بین دو تیم برتر به پایان برسند و به خود فرصت بیشتری برای بالا بردن ششمین جام IPL خود بدهند.

هاربهاجان سینگ که در کریکت لایو ستاره اسپورت صحبت می کرد، گفت: “هندی های بمبئی یک بار دیگر ثابت کردند که یک تیم قهرمان است و می داند که چگونه قوی بازگردد. مردم این MI را بعد از شکست های پیاپی حساب نمی کردند. مرحله اول مسابقات اما پس از بازگشت به پیست برنده مانعی برای این تیم وجود نداشت و همچنین می تواند مرحله لیگ را در بین دو تیم برتر به پایان برساند و اگر MI در دو بازی باقی مانده برنده شود به 18 امتیاز می رسد. GT در حال حاضر 18 امتیاز دارد و هیچ تیم دیگری به جز MI نمی تواند اکنون 18 امتیاز کسب کند.”

ویرندر سهواگ، بازیکن سابق کریکت هند، از سوریاکومار یداو، ستاره MI، به دلیل درخشش در برابر سرعت و چرخش، به عنوان بازیکن دائمی شماره سه، حمایت کرده است.

ویرندر سهواگ در گفتگو با کریکت لایو ستاره اسپورت گفت: “SKY می تواند شماره 3 دائمی برای سرخپوستان بمبئی باشد زیرا او بازیکن خوبی با سرعت و چرخش است. اگرچه همه چیز به مدیریت تیم خلاصه می شود (زمانی که صحبت از چنین بازی هایی می شود. تصمیمات)، اما من قویا معتقدم که او باید با توپ های بیشتری روبرو شود.”

در همین حال، شوبمن گیل، جوان هندی در ضربات پنبه‌بازی، به افزایش سهام خود در IPL ادامه داد و اولین قرن خود را در این رقابت به باد انتقاد گرفت.

بازکننده 22 ساله گجرات تایتان در فصل جاری نیرویی بود که باید به آن حساب کرد و هاربهاجان سینگ، بازیکن سابق کریکت هند را تحت تاثیر طیف وسیعی از شوت ها در کارنامه ضربتی خود قرار داد. هاربهاجان سینگ که در استودیوی استار اسپورت صحبت می کرد، گفت: “ویژگی شوبمن گیل این است که او انواع شوت ها را دارد و ضربات خود را با توجه به موقعیت انتخاب می کند. وقتی شوبمن در ریتم خود است، شوت های ناب کریکت بازی می کند و این یک کار است. گواهی بر قدرت مربیگری او در ضربه زدن است. او شوت های تصادفی بازی نمی کند. تماشای شیرجه های مستقیم و کشیدن شوبمن احساس بسیار خوبی است.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله