Suryakumar Yadav گفتگوی خود را با ویرات کوهلی پس از حادثه خاموش در IPL 2020 فاش کرد

Suryakumar Yadav گفتگوی خود را با ویرات کوهلی پس از حادثه خاموش در IPL 2020 فاش کرد

Suryakumar Yadav در مورد حادثه خاموش شدن با ویرات کهلی صحبت کرده است.© BCCI / IPL


Suryakumar Yadav نامی است که در بسیاری از مسابقات IPL 2020 بارها و بارها کاهش یافته است. نمایش های خوب او برای سرخپوستان بمبئی مورد تحسین بسیاری از کریکت های سابق قرار گرفت. Suryakumar Yadav نیز به چند دلیل دیگر در اخبار بوده است. یکی از این موارد ، حذف او از تیم های هند برای سفر به استرالیا ، و دیگری ، خیره شدن در حال حاضر مشهور او با ویرات کوهلی در جریان مسابقه IPL 2020 بین سرخپوستان بمبئی و سلطان سلطنتی بنگلور. دست راست شیک سرانجام سکوت خود را در مورد حادثه و مکالمه ای که پس از مسابقه با کاپیتان RCB انجام شد ، شکست.

اخبار

در طول مسابقه ، سوریاکومار آرامش خود را حفظ کرد حتی وقتی ویرات کوهلی در جریان تساوی حساس به او خیره شد. کوهلی دیده می شود که در حالی که توپ را می درخشد به سمت سوریاکومار می رود و به او خیره شده است.

قبل از اقدام به دور شدن بدون گفتن کلمه ای ، خفاشگر MI ایستاده بود. ویدئوی این حادثه در شبکه های اجتماعی ویروسی است که بسیاری از او واکنش سوریاکومار یداو را در مورد تمام رخ با کاپیتان RCB ستایش می کنند.

سوریاکومار گفت که بعد از مسابقه کهلی به حالت عادی برگشته و حتی یک ضربه خوب را به او تبریک گفت.

“من او را در هر بازی اینقدر پرانرژی دیده ام. انگار در بازی با MI اینگونه نبود. حتی وقتی برای هند بازی می کند یا حتی در مسابقات کریکت و مقابل هر تیمی بازی می کند ، پرخاشگر است و همیشه انرژی دارد Surkyamar Yadav در ویدیویی که در YouTube منتشر کرد به Sports Tak گفت: “مسابقه مهم برای آنها (RCB) نیز بود. بعد از مسابقه ، او به حالت عادی برگشته بود. او به من گفت بازی خوبی داشت.”

وی درباره این حادثه گفت: “این چیزی نبود. فقط در گرمای آن لحظه بود. من همچنین از اینكه آنقدر برجسته شد كمی متعجب شدم.”

تبلیغ شده

نه تنها او خونسردی خود را از دست نداد ، سوریاکومار با خفاش بازی کرد تا سرخپوستان بمبئی را به پیروزی برساند ، با تشکر از 79 درخشان فقط 43 توپ در تعقیب.

بتسمن MI پس از اینکه در تور استرالیا در هیچ یک از تیم ها انتخاب نشده است ، نیز خبرساز شده است. سوریاکومار از ناامیدی خود صحبت کرد اما گفت که “نمایش باید ادامه یابد”.

مباحث ذکر شده در این مقاله