Suryakumar Yadav هنگام تلاش برای گرفتن از بالای چشم ضربه می زند، در طول مسابقه DC vs MI در IPL 2023 از درد فریاد می زند.

تماشا کنید: سوریاکومار یاداو هنگام تلاش برای گرفتن از بالای چشم ضربه می زند، در حین مسابقه DC vs MI در IPL 2023 از درد جیغ می کشد

Suryakumar Yadav پس از برخورد توپ به DC توسط فیزیو MI حضور دارد.© توییتر

بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین هندی های بمبئی و پایتخت دهلی شاهد چندین نوبت بود. دیوید وارنر و آکسار پاتل در نیم قرن متضاد گلزنی کردند، با این حال، تیم دی سی ویکت های زیادی را از دست داد زیرا همگی برای 172 در 19.4 اور از حریف خارج شدند. برای MI، پیوش چاولا و جیسون بهرندورف هر کدام سه ویکت گرفتند. در این مسابقه همچنین سوریاکومار یاداو دچار مصدومیت عجیبی شد. این در اوور هفدهم اتفاق افتاد، زمانی که آکسار به‌رندورف ضربه بلندی زد. سوریاکومار سعی کرد توپ را بگیرد و بالای چشمش ضربه خورد. فیزیو بلافاصله وارد شد و سپس او می توانست بیرون از زمین بنشیند.

دیوید وارنر تا سومین پنجاه سالگی خود در این فصل تلاش کرد تا اینکه آکسار پاتل دوباره مهارت‌های بسیار بهبود یافته‌اش در ضربات ضربی را به رخ کشید تا پایتخت دهلی را به 172 در برابر سرخپوستان بمبئی در IPL در دهلی برساند. وارنر 51 توپ از 47 ضربه زد تا اینکه توپ تاثیرگذار آکسار با 54 توپ از 25 توپ، دهلی را به مجموع رقابت ها رساند، پس از اینکه سرخپوستان بمبئی میزبان را به بازی گرفتند.

پیوش چاولا کهنه کار، که فصل گذشته پس از فروش نرفتن، در IPL اظهار نظر می کرد، نشان داد که هنوز مهارت های عالی خود را در تدبیر با حرکت سه ویکت برای سرخپوستان بمبئی به دست آورده است.

پریتوی شاو که در سه بازی اول مشکل داشت، در 10 توپ 15 خود به مرزهای با کیفیت بالا رسید و سپس به ضربه ای رفت و برگشتی از اسپینر هریتیک شوکین افتاد.

شماره سه مانیش پاندی (26 از 18) پاهای خود را به طرز درخشانی در برابر اسپینرها استفاده کرد، اما این نیز منجر به سقوط او شد.

یاش دهل که اولین بازی خود را در IPL پس از گرم کردن نیمکت در کل فصل گذشته انجام داد، تنها توانست چهار توپ را دوام بیاورد.

هنگامی که چاولا رومن پاول را با یک گوگلی در اوور یازدهم به دام انداخت، دهلی به امتیاز کل زیر 86 برای چهار خیره شد.

با این حال، آکسار در وسط به یک وارنر در حال مبارزه پیوست و به تنهایی حرکت اینینگ دهلی را تغییر داد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله