Suryakumar Yadav همچنان در رتبه بندی ICC T20 پیشتاز است

سوریاکومار یداو، خمیر هندی تندرو، به ماندن خود در صدر آخرین رتبه بندی مردان ICC T20I Batters که روز چهارشنبه منتشر شد، ادامه داد. سوریاکومار که اخیراً یک دوره ناچیز را پشت سر گذاشته است، با 906 امتیاز در فهرست ICC ثابت ماند و بیش از 100 امتیاز از محمد رضوان (798) از پاکستان که رتبه دوم را کسب کرده است، قرار دارد. Surykaumar، که تنها باتر هندی در 10 تیم برتر است، در سال 2022 از یک سال درخشان در فرمت لذت برد. او در اوایل سال جاری به عملکرد خوب خود در سریال مقابل نیوزلند و سریلانکا ادامه داد.

ویرات کوهلی، کاپیتان سابق، بهترین خمیر هندی بعدی در لیست است زیرا در رتبه 15 ثابت ماند.

در میان بول کاران، آرشدیپ سینگ، بازیکن هندی برتر در رتبه چهاردهم، دریانورد کهنه کار، بوونشوار کومار یک پله سقوط کرده و به رتبه 19 رسیده است.

هاردیک پاندیا پس از شکیب الحسن، رهبر این رقابت ها، در رتبه دوم لیست همه کاره ها قرار دارد.

ده ویکت در سه T20I به حارث رئوف کمک کرد تا شاداب خان را منجنیق کند تا به مقام برتر در بولینگ پاکستان تبدیل شود.

رئوف در سری T20I در حال انجام، بازی های پشت سر هم با چهار ویکت مقابل نیوزلند انجام داد و در بازی اول برنده بهترین بازیکن مسابقه شد.

تیم سریع پاکستانی هفته گذشته فقط از شاهین افریدی جلوتر بود و بعد از شاداب خان که دوازدهمین رده بندی بولینگ T20I بود. ده ویکت پراکنده در سه T20I اول باعث شده است که رئوف پنج پله در رتبه بندی صعود کند و جایگاه یازدهم را به خود اختصاص دهد.

این در حالی است که ایش سودی (620) و شاهین (624) نیز به ترتیب چهار پله و دو پله صعود کرده اند و سایرین در اطراف خود امتیاز افت کرده اند.

حرکت بزرگ دیگر در رده بندی از سریلانکا با پرابات جایاسوریا شروع جادویی خود در کریکت توپ قرمز را ادامه داد.

اسپینر بازوی چپ در تست اول یک مسابقه ده ویکتی در برابر ایرلند به دست آورد که دومین رقم او در یک دوره آزمایشی بسیار کوتاه شش مسابقه ای بود.

جایاسوریا دارای 43 ویکت در شش تست است که در حال حاضر با 5 کشنده پنج ویکتی همراه است. بهترین بازی هفت ویکت در مسابقات گال تست مقابل ایرلند باعث شد تا او با 13 پله صعود در رده بندی بولینگ تست ICC به 20 تیم برتر صعود کند.

جیاسوریا در حالی که بهترین رتبه های حرفه ای 669 را به دست آورد، در آزمون کریکت نیز به عنوان برترین بولباز سریلانکا شناخته شد. رامش مندیس (576) که پس از یک برد چهار ویکت در انینگ دوم تست مقابل ایرلند سه پله صعود کرد، در رتبه بعدی قرار دارد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله