Suryakumar Yadav همچنان در رتبه بندی خمیر ICC T20 پیشتاز است

تصویر فایل Suryakumar Yadav© BCCI

او ممکن است در لیگ برتر هند در حال انجام یک وصله ناچیز را پشت سر بگذارد، اما Suryakumar Yadav همچنان در صدر جدول رده‌بندی مردان ICC T20I که در روز چهارشنبه منتشر شد، قرار گرفت. سوریاکومار با 906 امتیاز بالاتر از دو پاکستانی محمد رضوان (811 امتیاز) و کاپیتان بابار اعظم (755)، آیدن مارکرام از آفریقای جنوبی (748) و دوون کانوی از نیوزلند (745) در صدر جدول قرار دارد. ویرات کهلی در رده پانزدهم ثابت ماند.

Suryakumar بهترین های IPL را ندارد و امتیازات 15، 1 و 0 را در سه بازی اول هندی های بمبئی به ثبت رسانده است.

بابار که به رتبه سوم صعود کرد، فرصت بیشتری برای کسب پیروزی در سوریاکومار زمانی که پاکستان سری پنج بازی T20I خود را در روز شنبه در برابر نیوزیلند آغاز کند، خواهد داشت.

تعداد زیادی از ستاره‌های نیوزلند و سریلانکا که در سریال اخیراً تکمیل شده T20I حضور داشتند، به خاطر بازی‌هایشان جایزه گرفتند و ماهیش تیکشانا، اسپینر جوان، بزرگ‌ترین چشم‌گیر بود، زیرا این جوان 22 ساله به رتبه‌ی بالای حرفه‌ای رسید. برابر با مقام پنجم در رده بندی برای بول کاران.

رشید خان، اسپینر افغان، پیش از هموطن خود، فضلحق فاروقی، جاش هازلوود استرالیایی و وانیندو هاسارانگا از سریلانکا، در جدول پرتاب کننده های T20 پیشتاز است.

هیچ ویژگی هندی در لیست 10 بازیکن برتر بولر وجود ندارد.

همچنین پس از پیروزی بنگلادش مقابل ایرلند در میرپور، در رده بندی آزمون تحرکاتی مشاهده شد. مشفقر رحیم، باتجربه راست دست، پس از امتیازات 126 و 51 بدون شکست، پنج پله صعود کرد و به هفدهم جدول ضربه‌زنان آزمایشی رسید، در حالی که دوتایی اسپین تاج‌الاسلام و شکیب الحسن در لیست بول‌بازان جایزه گرفتند.

تایجول یک برد ارزشمند پنج ویکت در اینینگ اول جمع آوری کرد و در نتیجه سه پله صعود کرد و در رده 20 قرار گرفت، در حالی که شکیب کاپیتان بنگلادشی با دو امتیاز 26/2 در اینینگ دوم، با دو پله ارتقاء به رده 26 رسید.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله