Suryakumar Yadav دلیل عدم حضور روهیت شارما در برابر KKR را توضیح می دهد

سرخپوستان بمبئی بدون کاپیتان روهیت شارما بودند که در دیدار روز یکشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 به مصاف نایت رایدرهای کلکته رفتند. در زمان پرتاب، این سوریاکومار یاداو، معاون روهیت بود که در کنار کاپیتان کلکته، نیتیش رانا، بیرون رفت. راوی شستری پس از برنده شدن پرتاب و انتخاب ضربه زدن ابتدا برای تیمش، از سوریا در مورد دلیل غیبت روهیت در مسابقه سوال شد. کاپیتان ایستاده MI توضیح داد که هیتمن به دلیل یک اشکال معده از مسابقه خارج شد.

دوست دارم ابتدا کاسه بازی کنم، ویکت خشک به نظر می رسد. توپ بعداً به خوبی به چوب می رسد. روهیت بیرون است، او یک حشره معده دارد. وقت آن است که یک نمایش خوب ارائه دهیم. ما با یک تغییر می رویم، دوان یانسن می آید. در، استراحت، همه چیز یکسان است.”

رانا، کاپیتان KKR، وقتی از او پرسیده شد که ترجیح می‌دهی در این زمین چه کاری انجام دهد، گفت که می‌خواست اول ضربه بزند.

“به هر حال قرار بود اول ضربه بزنیم. روحیه در رختکن خوب است، باید بولینگ خود را بهتر کنیم. ما معتقدیم که می توانیم 200-210 را تعقیب کنیم. فکر می کنم ممکن است توپ در اینینگ دوم بچرخد. یک بازیکن نمی تواند برنده شود. شما یک تورنمنت، این یک ورزش تیمی است. این برای ما خوب است که همه دوش ها را به ثمر برسانند. هدف ما این است که در این ویکت حدود 180 امتیاز کسب کنیم، ما با یک تیم بازی می کنیم.”

با بیرون رفتن روهیت، سرخپوستان بمبئی، آرجون تندولکار بدون کلاه را در یازدهم بازی گنجاندند و اولین کلاه خود را به او دادند و او را در حراجی IPL 2021 خریدند.

Kolkata Knight Riders در حال بازی XI: رحمان الله گورباز (و)، ونکاتش ایر، ن جاگادیسان، نیتیش رانا، رینکو سینگ، آندره راسل، سونیل نارین، شاردول تاکور، اومش یاداو، لاکی فرگوسن، وارون چاکاراوارتی

سرخپوستان بمبئی در حال بازی XI: ایشان کیشان، کامرون گرین، تیلاک ورما، سوریاکومار یاداو، تیم دیوید، نهال وادهرا، آرجون تندولکار، هریتیک شوکین، پیوش چاولا، دوان جانسن، رایلی مردیت

این اولین بار است که آرجون، پسر ساچین تندولکار افسانه ای، در لیگ غنی T20 حضور خواهد داشت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله