Suryakumar Yadav در برابر تایتان‌های گجرات، قرن IPL را شکست داد. واکنش ویرات کهلی خاص است

Suryakumar Yadav اولین IPL قرن خود را به ثمر رساند (103 خارج از بازی) تا سرخپوستان بمبئی را به 218 بر 5 برساند، چهارمین امتیاز متوالی 200 بیشتر آنها، در روز جمعه مقابل گجرات تایتانز. در حالی که سوریاکومار در طول ضربه 49 توپی خود، با 11 ضربه چهار و شش شش، یک اینینگ بازی کرد، روهیت شارما (29)، ایشان کیشان (31) و ویشنو وینود (30) پس از ضربه زدن به ضربات پنالتی، برای MI بازی کردند. ، که خسارت رشیدخان را نفی کرد (4/30). روهیت، کاپیتان هند و MI نتوانست شروع خود را تغییر دهد، اما به نظر می‌رسید که در حال بازگشت به حالت معمول خود است و در پاورپلی با ایشان کیشان (31) چند شوت عالی را در پایه 61 دویدن خود به ثمر رساند تا سکو را برای بازی قرار دهد. یک کل بزرگ

روهیت شروعی سریع با دو چهار تایی داشت، اما نقطه برجسته یک پای مربعی شش رو به عقب بود، که 14 امتیاز را از موهیت شارما (1/43) برای اولین بار جمع کرد.

رشید که مجموع ویکت های خود را به 23 رساند تا در جدول بولینگ قرار گیرد، بلافاصله پس از پاورپلی MI را تکان داد تا روهیت در اولین لغزش برای 29 توپ 18، که شامل سه چهار و چند تا شش بود، گرفتار شود.

موفقیت دوم چهار توپ بعد به دست آمد.

رشید همچنان به هجوم خود ادامه داد و نهال وادهرا (15) را مجبور کرد یکی از ویکت های خود را برش دهد، اما شتاب MI کافی بود تا آنها را به 96 برای سه در نیمه راه برساند.

سوریاکومار و وینود سپس حمله را به محمد شامی بردند (0/53) و او را برای 15 ران در اور سیزدهم ضربه زدند، قبل از اینکه دو ضربه زن در اور دوازدهم هر کدام شش ضربه به آلزاری جوزف زدند.

وینود در اوور شانزدهم با یک پرتاب کامل از موهیت به هلاکت رسید تا با 30 توپ خوب از 20 توپ (2x4s, 2x6s) اخراج شود و در ویکت چهارم با سوریاکومار توپ 42-65 را به دست آورد.

با این حال، رشید در حالی که ویکت کلیدی تیم دیوید (5) را در اوور هفدهم گرفت، به دور زدن ادامه داد و برای چهارمین ویکت خود در بازی، یک گل برگشت آسان گرفت.

اما سوریاکومار به رگبار شوت های خود از سمت دیگر ادامه داد و در اور هجدهم با 3 ضربه چهار و شش ضربه ای به موهیت برای 20 ران زد و اولین قرن فعالیت خود در IPL را با یک ضربه شش از آخرین توپ در اینینگ به پایان رساند.

در این روند، سوریاکومار همچنین 54 دوش دیگر را برای ویکت ششم با کامرون گرین (3 بدون بیرون) انجام داد، که تنها 18 توپ خارج شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله