Suresh Raina برای ایجاد امکانات بهداشتی و آب آشامیدنی در 34 مدرسه دولتی تنظیم شده است


سوره رینا ، کریکت سوار سابق هند ، در 27 نوامبر با یک سری کارهای بشردوستانه همراه با سازمان غیر دولتی خود ، بنیاد Gracia Raina (GRF) ، در سی و چهارمین سالگرد تولد خود زنگ می زند. Raina متعهد شده است در 34 مدرسه دولتی در سراسر اوتار پرادش ، جامو و NCR امکانات بهداشتی و آب آشامیدنی ایجاد کند که سلامت و بهداشت بیش از 10 هزار کودک را که در این مدارس تحصیل می کنند تضمین می کند. ابتکار یک ساله با همکاری Yuva Unstoppable آمیتاب شاه اجرا خواهد شد. جدا از امکانات بهداشتی و بهداشتی ، تلاش های خیرخواهانه Raina تأکید ویژه ای بر Right AGE ، یک برنامه بهداشت باروری و جنسی نوجوانان خواهد داشت که در همه 34 مدرسه اجرا می شود. بنیاد همچنین دسترسی بهتر به کلاسهای هوشمند را برای دانش آموزان این مدارس ایجاد خواهد کرد.

اخبار

Raina به همراه همسرش پریانکا ، بنیانگذاران بنیاد Gracia Raina ، با افتتاح تاسیسات به روز شده آب آشامیدنی ، توالت های جداگانه برای دختران و پسران ، شستن دستها ، محل ظرفشویی و کلاس های هوشمند در مدرسه راهنمایی Govt Composite هفته تولد خود را آغاز کردند. ، نور ناگار سیهانی ، غازی آباد به عنوان بخشی از پروژه مشترک بنیاد Gracia Raina و Yuva Unstoppable. این زوج همچنین به 500 مادر از خانواده های مستضعف کیت های سهمیه اهدا کردند.

“جشن 34 سالگی من با این ابتکار برای من بسیار شادی آور است. هر کودکی سزاوار آموزش با کیفیت است ، این شامل حق وی برای دسترسی به آب آشامیدنی سالم و تمیز در مدارس است. امیدوارم با Gracia Raina بتوانیم در این امر سهیم باشیم. همکاری بنیاد با Yuva غیر قابل توقف. واقعاً فروتنانه است که مشاهده می کنید امکانات به روز شده به نفع هزاران کودک است. این یک شروع عالی است و ما منتظریم مدارس دیگری را در آینده متحول کنیم. هیچ راهی بهتر از این نبود که بتوانم تولد خود را جشن بگیرم ، این یک تجربه واقعاً دل انگیز بود. “

از طریق بنیاد Gracia Raina ، Raina پیشگام برنامه Age Right می شود که برای دختران نوجوان هدف قرار دارد و همچنین از طریق کارگاه های بهداشت باروری دانش علمی را به آنها منتقل می کند. این زوج همچنین از نزدیک با دانش آموزان چهار مدرسه در شهر خود مورادناگر کار خواهند کرد ، از جمله مدارسی که خود پریانکا و سورش در آنها تحصیل کرده اند.

تبلیغ شده

Raina توسط نخست وزیر نارندرا مودی در سال 2014 به عنوان سفیر Swachh Bharat در UP معرفی شد.

پریانکا از اعلامیه اظهار خوشحالی کرد و گفت ، “ما در بنیاد Gracia Raina در حالی که امکانات بهداشتی اولیه آنها را ارتقا می دهیم ، در این 34 مدرسه با زنان و کودکان کار می کنیم. ما همچنین منتظر اجرای برنامه نوجوانی و بهداشت باروری هستیم – RightAGE. این یکی از اولین قدم ها در جهت اطمینان از آموزش بهداشت باروری مناسب و مناسب برای بزرگسالان است. هدف این است که یک راهنمای جامع باشد که موارد و نبایدهای بهداشت باروری را برجسته می کند. “

مباحث ذکر شده در این مقاله