Suresh Raina احساس می کند تیم کریکت هند به بتمن هایی که می توانند به عنوان بولینگ های نیمه وقت بازی کنند ، نیاز دارد


به گذشته ، او مهارت خوبی در شکستن مشارکت داشت و Suresh Raina بیش از دیگران می داند که چگونه داشتن چندین گزینه نیمه وقت به هر تیمی تعادل و تطبیق پذیری می بخشد ، چیزی که هند این روزها از دست داده است. هند پس از عمل جراحی کمرش ، بولینگ نکردن هاردیک پاندیا (صرفه جویی در یک بازی) ، هند در حال بازی بدون گزینه ششم بولینگ است ، که می تواند بازوی خود را بچرخاند و شریک همکاری باشد ، در سری های محدود مقابل استرالیا. Raina در حین راه اندازی یک برنامه گفت: “برای کاسه زدن یک خفاش و یک بولر برای خفاش بسیار مهم است ، این همیشه برای تیم مفید است.”

اخبار

وی افزود: “برای هر کاپیتانی بسیار مهم است که یک بتسمن با 4-5 بار وارد کار شود و فقط سرعت کار را قبل از بازگشت بهترین بولر شما به حمله کاهش دهد.”

این بازیکن 34 ساله که خود نیمه وقت وقت تعطیلات را تعطیل می کرد ، گفت که بزرگان سابق مانند ساچین تندولکار ، ویرندر سهواگ همه مرتباً برای تیم کاسه بازی می کنند که به حفظ تعادل تیم کمک می کند.

Raina گفت: “ساچین پاجی خم شد ، Viru bhai تعداد زیادی ویکت گرفت. Yuvi Paaji به ما کمک کرد تا جام جهانی را با شتاب بدست آوریم.”

“وقتی ما قبلاً در روستاها تورنمنت بازی می کردیم ، برای حضور در تیم ، مجبور بودیم در کنار چوب زدن کاسه بکشیم در غیر این صورت ما انتخاب نمی شدیم.

تبلیغ شده

“فیلدینگ باید خوب باشد زیرا ما نمی دانستیم که آیا فرصتی برای خفاش پیدا می کنیم یا نه. بولینگ دشوار است ، هیچ کس دوست ندارد این کار را انجام دهد. اما پس از آن کاپیتان انتخابی می کند که این بازیکن می تواند کاسه بکشد” اضافه.

هند در حال حاضر برای تور خود در استرالیا به سر می برد. آنها سری ODI را با نتیجه 2-1 از دست دادند. اما آن را با پیروزی 2-1 در سری T20I دنبال کرد. قرار است هر دو طرف در یک سری تست چهار مسابقه با یکدیگر روبرو شوند که از 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله