SunRisers Hyderabad XI در مقابل Chennai Super Kings، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا عمران مالک شانسی خواهد داشت؟

عکس فایل عمران مالک.© BCCI/IPL

SunRisers Hyderabad در بازی IPL 2023 خود در روز جمعه در استادیوم MA Chidambaram، چنای، با چالش Chennai Super Kings روبرو خواهد شد. SRH انتظار دارد که واحد ضربه زدن آنها کلیک کند و مسئولیت بر عهده کاپیتان آیدن مارکرام خواهد بود تا به این مناسبت برسد. اگر حیدرآباد امیدوار است که اپلکارت CSK در Chepauk را بر هم بزند، دیگر تیم‌ها در ترکیب باید تقویت شوند. از دست دادن ویکت‌ها در پاورپلی، سان‌رایزرز را به عقب انداخته است و برایان لارا، سرمربی تیم، پس از شکست مقابل ام‌آی، گفت که فردی در رده متوسط ​​باید در عمق بازی کند و بازی‌ها را تمام کند.

هری بروک چشمگیر مردی است که در ترکیب حیدرآباد تماشا می‌کند و اگر شروع به کار کند، می‌تواند تعداد انگشت شماری را برای بول‌بازان CSK ثابت کند. او در بازی مقابل کوالکته نایت رایدرز به درستی با اولین قرن خود تحت تأثیر قرار گرفته بود، اما ثبات و ثبات دشمن او تاکنون در فصل جاری بوده است.

پسر محلی واشنگتن ساندار، که برای SRH بازی می کند، امیدوار است که یک بازی را به دست آورد و در مقابل زمین خود عملکرد خوبی داشته باشد. او بالا و پایین بوده است در حالی که ناهماهنگی واحد بولینگ به شانس آنها آسیب زده است.

در بخش سرعت، SRH در بازی قبلی خود مقابل هندی های بمبئی، عمران مالیک را از ترکیب اصلی تیم کنار گذاشته بود. بازیکن بازوی راست در این فصل با اقتصادی بیش از 11 در چهار بازی، پنج ویکت انتخاب کرده است. شاید مجبور شود دوباره نیمکت را گرم کند.

SunRisers Hyderabad بازی XI مقابل Chennai Super Kings را پیش بینی کرد:

مایانک آگاروال، هری بروک، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام (ج)، هاینریش کلاسن (هفته‌انه)، آبیشک شارما، واشنگتن ساندار، مارکو یانسن، بوونشوار کومار، مایانک مارکاند، تی ناتاراجان

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله