Sunrisers Hyderabad XI در مقابل پایتخت دهلی، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا T Natarajan برای خود مکانی خواهد یافت؟

IPL 2023: SRH در درگیری بعدی خود با DC روبرو می شود© BCCI

Sunrisers Hyderabad در بازی آینده خود در IPL 2023 در روز دوشنبه در ورزشگاه بین المللی راجیو گاندی، حیدرآباد به مصاف دهلی کپیتالز خواهد رفت. تیم تحت رهبری آیدن مارکرام در حال حاضر با تنها دو پیروزی از شش مسابقه در رده دوم جدول امتیازات قرار دارد. آنها پس از مواجهه با شکست هفت ویکت مقابل چنای سوپر کینگز به این درگیری خواهند آمد. با توجه به اینکه بوونشوار کومار، عمران مالیک، و مارکو یانسن پیسرها عملکرد درخشانی دارند، این احتمال وجود دارد که مدیران تیم ناتاراجان را برای بازی مقابل دی سی نیمکت نشین کنند.

SRH پس از اینکه به نظر می رسید کمپین آنها شروع به کار کرده است به شکست های متوالی سقوط کرده است. ارتش نارنجی روی کاغذ خوب به نظر می رسید اما ضربه زدن آنها باعث شکست آنها شد.

ضربات آنها در دو بازی قبلی که شکست خورده اند نه توانسته اند تعقیب کنند و نه مجموع خوبی کسب کرده اند. با تعداد زیادی برنده مسابقه در کنار، آنها امیدوارند که کمپین خود را به مسیر خود بازگردانند.

از طرفی پایتخت نشینان فصل سختی را تاکنون پشت سر گذاشته اند. آنها در تمام بخش ها با مشکل مواجه شده اند و در نتیجه پنج بازی را در تروت باختند.

با این حال، دیوید وارنر و سربازانش در نهایت موفق شدند اولین پیروزی خود را به دست آورند، زیرا روز پنجشنبه راه خود را برای پیروزی چهار ویکت مقابل Kolkata Knight Riders از دست دادند.

XI پیش بینی شده SRH در مقابل DC: هری بروک، آبیشک شارما، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام (ج)، مایانک آگاروال، هاینریش کلاسن (هفته‌انه)، مارکو یانسن، واشنگتن ساندار، بوونشوار کومار، مایانک مارکهانده، عمران مالیک

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله