Sunrisers Hyderabad vs Royal Challengers Bangalore به روز شده در امتیازات برتر Eliminator T20 1 5


یک تیم اختصاصی از کارشناسان در Sports.NDTV.com برای شما نمره زنده ، نمره کریکت زنده ، به روز رسانی مسابقه زنده را به ارمغان می آورند. Royal Challengers Bangalore بعد از 1.2 بار کسب و کار 7/1 است. به روزرسانی های مستقیم کارت امتیازی Sunrisers Hyderabad vs Royal Challengers Bangalore نیز موجود است. این یک بستر مناسب برای دنبال کردن تیم های مورد علاقه خود در لیگ برتر هند 2020 است. از طریق مسابقه امروز لیگ برتر هند 2020 ، با توپ تفسیر توپ ، Sunrisers Hyderabad vs Royal Challengers Bangalore ، Sunrisers Hyderabad vs Royal Challengers یک ردیف در مورد کشتی گیران و بولینگ های مورد علاقه خود دنبال کنید. امتیاز زنده بنگلور ، کارت امتیازی Sunrisers Hyderabad vs Royal Challengers Bangalore. هیجان لیگ برتر هند 2020 را در Sports.NDTV.com دنبال کنید زیرا می توانید به روزرسانی های مسابقه زنده و امتیاز کریکت زنده را از طریق سیستم عامل ما دنبال کنید.

1.2 اضافه (0 اجرا)
بیرون! این یک صید جدی است که توسط wicketkeeper گرفته شده است.

1.1 وور (2 اجرا)
کاملاً دور و دور ، برای یک زن و شوهر آسان در سمت چپ پای عمیق مربع شکل بریده شده است.

جیسون هولدر ، بزرگ هندی غربی ، از انتهای دیگر.

0.6 بیش (1 اجرا)
بیرون از خانه ، برای یک نفر به سوم شخص راهنمایی می شود. 5 از دهانه بیش از آن اجرا می شود. VK مثل همیشه دو تا را می خواست اما Padikkal برای یکی حل و فصل شد.

0.5 بیش (0 اجرا)
به طور کامل و خارج از خانه ، ویرات کهلی با برخورد به آن ضربه می زند تا اشاره کند. به تک آهنگ نه می گوید.

0.4 بیش (2 اجرا)
کهلی کاملاً دور و بر آن ، کوهلی آن را در سمت راست راشد در پایه مربع عمیق می گیرد. برخی برای او کار می کنند و یک زن و شوهر آسان برای بنگلور.

0.3 بیش (1 اجرا)
کامل و در وسط ، برای یک آهنگ سریع به نیمه بریده شده است. Devdutt نیز فعال است و در حال اجرا است.

0.2 بیش از (1 اجرا)
کهلی کاملاً دور و برش است ، کوهلی آن را به سمت راست وسط ضربه می زند و یک تک آهنگ را می گیرد. از مارک خارج می شود.

0.1 بیش (0 اجرا)
کامل و با چرخش به سمت بیرون ، ویرات از آن دفاع می کند تا نشان دهد.

همه ما برای شروع آماده هستیم ارتش نارنجی ، مانند ارتش نزدیک طناب ها ایستاده ، از طریق فرش قرمز نزدیک مرز به میدان می روند. درهای بنگلور Devdutt Padikkal و ….. VIRAT KOHLI هستند! یک خبر بزرگ وقتش که می رسد ، بزرگان قدم برمی دارند! Sandeep Sharma برای شروع با توپ برای حیدرآباد. بیایید ببینیم که Kohli این بار با شارما مقابله می کند ، با توجه به چگونگی تسلط بولر بر بتمن. 3 … 2 … 1 … اینجا میریم!

بنگلور (با بازی XI) – آرون فینچ (به جای JOSH PHILIPPE) ، Devdutt Padikkal ، Virat Kohli (C) ، AB de Villiers (WK) ، Moeen Ali (IN PLACE OF ISURU UDANA) ، Washington Sundar ، Shivam Dube ، Navdeep Saini (به جای شهباز احمد) ، آدام زامپا (به جای کریس موریس) ، محمد سراج ، یوزوندرا چاهال.

حیدرآباد (بازی XI) – دیوید وارنر (C) ، Shreevats Goswami (WK) (به جای WRIDDHIMAN SAHA) ، مانیش پندی ، کین ویلیامسون ، پریام گارگ ، جیسون هولدر ، عبدالصمد ، رشید خان ، شهباز ندیم ، Sandeep Sharma ، T ناتاراجان.

Virat Kohli ، سرپرست بانگالور ، با بیان اینکه بازی می تواند به دو طریق پیش برود شروع می کند و بعد از اضافه کردن دویدن روی صفحه و اگر در اوایل برخی از ویکت ها را بردارید ، می توانید به آنها فشار وارد کنید. اضافه می کند که اعصاب می تواند ایجاد کند زیرا آنها در چهار تقابل گذشته خود پیروز نشده اند و بسیاری از این افراد در پلی آف بازی نکرده اند و حضور در اینجا خوب است. می گوید که سالمندان باید این بار را بکشند و به جوانان اجازه دهند خودشان را بیان کنند. اظهار داشت که سه تغییر وجود دارد زیرا کریس موریس ، شهباز احمد و جاش فیلیپ از دست می روند و آرون فینچ ، ناودیپ ساینی و آدام زامپا وارد این کار می شوند. با لبخند زدن و گفتن اینکه نمی داند چه کسی می تواند کارها را برای آنها باز کند ، پایان می یابد.

دیوید وارنر ، کاپیتان حیدرآباد ، می گوید که در آخرین مسابقه ها شبنم دیده شده است. می گوید اگر خوب بازی کنند خیلی مهم نیست. اضافه می کند که هیچ فشار برای حیدرآباد وجود ندارد و امیدوار است که در این بازی حذفی خوب بازی کند. Goswami وارد کشورهایی می شود که ساها به دلیل آسیب دیدگی از دست می دهد و به جای او از دست می رود. ایالات اظهار می کند که آنها باید خوب شروع کنند.

Toss – دو کاپیتان در وسط قرار گرفته اند تا بازی حساس در این دیدار پر از برد. چرخش سکه به نفع حیدرآباد انجام می شود. آنها کمان می کنند!

RAPORT PITCH – مارک نیکلاس و یان بیشاپ برای گزارش زمین بازی وسط هستند. نیکلاس کار خود را با گفتن این که شب هنگام رطوبت ایجاد کرده شروع می کند. اضافه می کند که ضربه بزرگ مستقیم به پایین زمین است. بیشاپ می گوید باد در حال حرکت به سمت دیگری است که معمولاً پیش می رود. اضافه می کند که زمین دارای پوشش خوبی از چمن است و برای بولینگ خوب به نظر می رسد.

حیدرآباد بر کوه ها ، بله کوه ها غلبه کرده است تا جایگاه خود را در 4 جدول بالای جدول ثبت کند. آنها اکنون باید حرکت درخشان خود را در این درگیری “مرگ یا مرگ” ادامه دهند. ترکیب کلی تیم آنها بسیار قوی و سطح هیجان آنها بسیار زیاد است. بیایید ببینیم آیا آنها می توانند در این درگیری “باید برنده شود” ترجمه کنند. بازیهای پرتاب و به روز رسانی تیم در راه است …

ابتدا به تیپ سرخ می آیند ، آنها در 4 بازی شکست خورده به این Eliminator می آیند. یک چمدان ذهنی غیرضروری حساب می کند. بله ، اما با توجه به ذهنیت مثبت تهاجمی کوهلی ، او این مسئله را متزلزل می کرد. او همچنین به دنبال انتقام باخت قبلی تیمش در حیدرآباد در این فصل و مهمتر از همه باخت در سال 2016 است. پست که بنگلور 3 سال است به پلی آف نرسیده است.

زمان Eliminator در لیگ T20 هند 2020! بنگلور یا حیدرآباد؟ چه کسی به مقدماتی 2 راه می یابد؟ این یک شب بزرگ برای هر دو تیم با همه یا هیچ یک برای بازی است. نیاز به جمع آوری هر آنچه که دارند و نشان دادن آن در زمین ، اکنون است!

مباحث ذکر شده در این مقاله