Sunrisers Hyderabad vs Royal Challengers Bangalore به روز شده در امتیازات برتر Eliminator T20 1 5


امتیازات کریکت زنده لیگ برتر هند 2020 را در Sports.NDTV.com دنبال کنید. بعد از 1.2 بار ، سانریسرز حیدرآباد که هدف 132 را تعقیب می کند ، 3/1 است. امتیاز زنده ، تفسیر توپ با توپ و موارد دیگر را دریافت کنید. مسابقه امروز لیگ برتر هند 2020 بین Sunrisers Hyderabad و Royal Challengers Bangalore را دنبال کنید. همه موارد مربوط به بازی Sunrisers Hyderabad و Royal Challengers Bangalore در Sports.NDTV.com در دسترس خواهد بود. با نتایج زنده Sunrisers Hyderabad vs Royal Challengers Bangalore به روز باشید. آیا برای کارت امتیازی Sunrisers Hyderabad vs Royal Challengers Bangalore بررسی کنید. می توانید به روزرسانی های کارت امتیازی ، مطابقت با حقایق مربوطه را دریافت کنید. با تبلیغات ، Sports.NDTV.com ، که مقصد مناسبی برای کسب امتیاز زنده کریکت است ، به روزرسانی های زنده سریع داشته باشید.

1.2 وور (1 اجرا)
وارنر کامل و دور از دسترس ، موفق می شود آن را از طریق نقطه سخت عبور کند و یک تک آهنگ را می گیرد.

1.1 اضافه (0 اجرا)
گلوله ای با طول خوب روی کنده ها ، به سمت خارج خیس شده است.

چه کسی سراج را با توپ جدید شریک خواهد کرد؟ Navdeep Saini است.

0.6 بیش (0 اجرا)
یک نقطه برای پایان دادن به. یک ویکت کلیدی در اولین بار نیز هست. کامل و دور آن ، پاندی صورت خفاش خود را می بندد تا نگاهی به کوتاه وسط ویکت بیندازد. 2 اجرا و یک ویکت از اول بازی و بنگلور در این تعقیب و گریز بسیار مهم با توپ شروع کرده است.

0.5 بیش (0 اجرا)
پشت یک توپ طول دور ، از سمت پا دفاع می شود.

مانیش پندی به وسط بیرون می رود.

0.4 بیش (0 اجرا)
بیرون! گرفته شده! دستیابی به موفقیت در بنگلور. سراج هویج تمام قد را در بیرون آویزان می کند ، گوسوامی می رود تا رانندگی کند. با این حال ، او یک لبه بیرونی پیدا می کند ، این به سمت چپ دو ویلیر می رود. ABD ، غواصی می کند و آن را می گیرد. چند تلو تلو خوردن اما او موفق می شود آن را نگه دارد. سراج پمپ می شود!
SRH در مقابل RCB: حذف کننده: WICKET!  Shreevats Goswami c AB de Villiers b محمد سراج 0 (3b ، 0x4 ، 0x6).  Sunrisers Hyderabad 2/1 (0.4 Ov).  هدف: 132؛  RRR: 6.72

0.3 بیش (0 اجرا)
توپ خوب طول دور ، رانده شده برای پوشاندن.

0.2 بیش (0 اجرا)
دور تا دور سپر ، Shreevats اجازه می دهد تا آن باشد.

0.1 بیش (1 اجرا)
وارنر خاموش است. وارنر آن را به سمت خارج خاموش می زند و یک توپ را می گیرد.

همه ما آماده هستیم تا در این برخورد حیاتی تعقیب و گریز را آغاز کنیم. درهای بازکن حیدرآباد ، دیوید وارنر و شریواتس گوسوامی راهی به وسط می گیرند. بازیکنان بنگلور نیز از وسط بیرون می آیند. گشودن بولینگ برای آنها محمد سراج است. باید انتظار نوسان داشت و ما در جریان هستیم …

0.1 بیش (1 اجرا)
وسیع! سراج با یک گسترده شروع می شود. خارج از خط خارج ، از خط ترامو بگذرید ، وارنر اجازه می دهد تا باشد. توسط داور هدایت می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله