SunRisers Hyderabad Batters For Lacknow Super Giants Spin Test آماده می شوند

Lacknow Super Giants برای بازگشت به مسیرهای پیروزی در برابر سان رایزرز حیدرآباد با نشاط با مچ اسپینر جوان راوی بیشنوی که کلید را در بازی IPL که باید برنده شود، در روز شنبه اینجا در دست دارد، میل خواهد کرد. LSG که در دو بازی از سه بازی اخیر خود شکست خورده است، در صورت عبور از تیم آیدن مارکرام که در رده نهم جدول 10 تیمی قرار دارد، گام بزرگی به جلو برخواهد داشت. تیم تحت رهبری Krunal Pandya در حال حاضر با 11 امتیاز پنجم است و در ترکیب پلی آف بسیار وجود دارد.

با این حال، در یک مسیر Uppal که مجموع تیم‌های متوسط ​​را تولید کرده است، نقش اسپینرها بسیار مهم خواهد بود، و اینجاست که بیشنوی، آمیت میشرا «Impact Sub» کهنه‌کار و خود کاپیتان کرونال وارد صحنه می‌شوند.

ترویکای چرخشی وظیفه خود را در برابر ترکیبی از حیدرآباد که ضربات آنها به سه سرباز خارجی آنها بستگی دارد – آیدن مارکرام، هاینریش کلاسن و گلن فیلیپس، قطع خواهد شد.

فیلیپس پس از خرید 13.25 کرور روپیه بازده فوق العاده هری بروک از 163 ران در 9 بازی اول، یک بازیکن جدید در یازدهم بازی است.

با گوگل های سریع خود بیشنوی، بهترین توپ انداز تیم با 12 ویکت، می تواند سه نفر خارج از کشور را به دردسر بیندازد، در حالی که حیله گری میشا و بولینگ ثابت ویکت به ویکت کرونال می تواند در مقابل “ارتش نارنجی” کلیدی باشد.

در حیدرآباد پیست کمی کندتر است و اسپینرهایی که با سرعت بیشتری کاسه می‌زنند، مطمئناً نسبت به دیگران برتری خواهند داشت.

اگر کسی مرد را با مرد مقایسه کند، اسپینرهای LSG در جایگاه بهتری قرار می‌گیرند، زیرا SRH در حال حاضر به دلیل خروج واشنگتن ساندار از مسابقات دچار مشکل شده‌اند. تنها اسپینری که به طور مداوم برای آنها خوب عمل می کند، مایانک مارکانده است که 11 ویکت از هشت بازی با نرخ اقتصادی 7.31 دارد.

SRH روی کاغذ تیم خوبی به نظر می رسید، اما در بسیاری از موارد آسیب دیده است، اما در درجه اول به دلیل از دست دادن فرم دو ضربه زن برتر هندی، مایانک آگاروال (9 مسابقه، 187 دوش) و راهول تریپاتی (10 مسابقه، 237 دوش) است. نرخ اعتصاب ضعیف آنها یعنی 114.02 و 127.41 گویای کل داستان است.

در واقع، به جز Klaasen (185.34)، تنها خمیر درجه یک دیگر با نرخ ضربه 150 به علاوه، ابیشک شارما (152.63) در بازکن جنوبی است.

تا آنجا که به ضربه زدن LSG مربوط می شود، مصدومیت کاپیتان معمولی KL Rahul ثابت کرده است که با حمله کوئینتون د کاک و کایل مایر از همه جا، یک موهبت است.

با این حال، مارکوس استوینیس (239 با نرخ ضربه 139) و نیکلاس پوران (248 در 160)، علیرغم داشتن ضربات عجیب و غریب خوب، باید کارهای بیشتری انجام دهند.

آیوش بادونی (212 در 147 SR) نیز بسیار موثر بوده است، اما این آهنگ های کند لاکنو است که مانع موفقیت تیم با خفاش شده است.

بازی خارج از خانه مطمئناً فرصتی را برای این تیم فراهم می کند تا از قدرت شلیک خود به بهترین شکل استفاده کند، اما آنها همچنین دو درز ماهرانه بوونشوار کومار و تی ناتاراجان را برای مبارزه خواهند داشت.

تیم ها (از): سان رایزرز حیدرآباد: آیدن مارکرام (ج)، عبدالصمد، راهول تریپاتی، گلن فیلیپس، آبیشک شارما، مارکو جانسن، فضلحق فاروقی، کارتیک تیاگی، بوونشوار کومار، تی. ناتاراجان، عمران مالیک، هری بروک، مایانک ، هاینریش کلاسن، عادل راشد، مایانک مارکانده، ویورانت شارما، سامارث ویاس، سانویر سینگ، اوپندرا یاداو، مایانک داگار، نیتیش کومار ردی، آکیل حسین و آنمولپریت سینگ.

سوپر غول‌های لاکنو: کرونال پاندیا (کاپیتان)، کایل مایرز، دیپاک هودا، آمیت میشرا، نیکلاس پوران (هفته‌انه)، نوین الحق، آیوش بادونی، آوش خان، کاران شارما، یودهویر چارک، یاش تاکور، روماریو شپرد، مارک وود، سواپنیل سینگ، مانان وهرا، دانیل سامس، پراک منکاد، کریشناپا گوتهام، مارکوس استوینیس، راوی بیشنوی، کارون نایر و مایانک یاداو.

شروع مسابقه ساعت 3:30 بعد از ظهر IST.

موضوعات ذکر شده در این مقاله