SunRisers Hyderabad پیش بینی XI در برابر نایت رایدر کلکته، IPL 2023: هری بروک کنار گذاشته می شود؟

SunRisers Hyderabad (SRH) به رهبری آیدن مارکرام، در حالی که در روز جمعه در جاده Eden Gardens به مصاف کشتی‌های بلند پرواز Kolkata Knight Riders (KKR) می‌شوند، پشت سر هم برنده می‌شوند. SRH روی کاغذ پس از خریدهای بزرگی مانند هری بروک، مایانک آگاروال و هاینریش کلاسن در حراج قوی است. قهرمانان سال 2016 که با این برد تقویت شده اند، به دنبال حفظ شتاب پیروزی خود هستند و به KKR در خانه مبارزه می کنند. با این حال، با تنها یک پیروزی در سه بازی تا کنون، SRH در بالای قدرت خود نبوده است.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند بازی XI SRH در برابر KKR باشد:

هری بروک با مبلغ هنگفتی توسط SRH خریداری شد، اما خمیر انگلیس هنوز روی همه سیلندرها شلیک نشده است. او در مسابقه قبلی ضربه زدن را باز کرد، اما نتوانست به میدان برود (13 بر 14).

با این حال، مدیران احتمالا برای یک بازی دیگر از او حمایت خواهند کرد. او بازی را با مایانک آگاروال که در مسابقه قبلی 21 توپ از 20 توپ به ثمر رساند، باز خواهد کرد.

راهول تریپاتی به مصاف تیم سابق خود می رود و نقش نگه داشتن اینینگ ها را در اوورهای میانی بازی می کند. Tripathi کسی است که می تواند ضربه را در اوورهای وسط بچرخاند و یک ضد ضربه وارد کند.

در رده میانی، کاپیتان مارکرام توسط هاینریش کلاسن از آفریقای جنوبی همراه خواهد شد. مارکرام با 37 توپ از 21 توپ در مقابل PBKS یک ضربه سریع زد و امیدوار است که این بار ناک بهتری را به نمایش بگذارد.

SRH همچنین یک حمله چرخشی قوی در واشنگتن ساندار و مایانک مارکانده دارد، تازه از 4/15 او در برابر پادشاهان پنجاب، در حالی که حمله سرعت، به رهبری بوونشوار کومار و مارکو یانسن، مبارزه سختی را به KKR خواهد داد.

عمران مالیک و تی ناتاراجان باتجربه قدرت شلیک بیشتری به بولینگ خود خواهند افزود.

SRH پیش بینی XI در مقابل KKR: هری بروک، مایانک آگاروال، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام (سی)، هاینریش کلاسن، واسینگتون ساندار، مارکو یانسن، بوونشوار کومار، مایانک مارکانده، عمران مالیک، تی ناتاراجان

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله